Neler yeni

Jailbreak sonrası her şey silindi

existing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bugün cydia sıkıntı çıkardığı için jb kaldırmak zorunda kaldım ve sağlıklı bir şekilde kaldırdım en son adım olarak telefonu sıfırladığım da tüm verilerim gitti icloud whatsapp ve fotoğrafları yedekleyecek yeri bulamamış bunları kurtarmanın bir çözüm varmı eğer bunla alakalı yollar varmı ya da tweakler vs varsa tekrardan jb yapıcam ama çok önemli lütfen yardım :((

Cihaz
İphone 6
Sürüm
ios 12.1.2

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bi önceki iCloud/ iTunes yedeğiniz mevcut mu ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Adı üstünde "telefonu sıfırladım" diyorsun. Yedeklemediysen iCloud ya da benzeri depolama uygulamalarına geçmiş olsun. Soğuk su iyi gider.

existing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Adı üstünde "telefonu sıfırladım" diyorsun. Yedeklemediysen iCloud ya da benzeri depolama uygulamalarına geçmiş olsun. Soğuk su iyi gider.
Yedeklenyordu otomatik sadece whatsapp ve fotoğraflar yer kalmadığı için yedeklenememiş...

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yedeklenyordu otomatik sadece whatsapp ve fotoğraflar yer kalmadığı için yedeklenememiş...
Sırf fotoğraflar ve WhatsApp'ı yedeklemek için aylık 50 GB satın alıyorum hocam. Sen de dikkat ediyorsan buna, satın al kafan rahat olsun yedekledi mi yedeklemedi mi diye.

Yer yoksa 5 GB yedekleyebildiği küçük bilgileri yedeklemiştir.

Tips
Tips
Üst Alt