Neler yeni

Jailbreak silmek

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonu bir sebepten dolayı sıfırlayıp silmek zorunda kaldım..sıfırlandıktan sonra jailbreak atıklar kaldı( CyDown Filza CrackTool4) telefon iphone 6 12.4 ve güncelleme var 12.4.3 ama indirip günceleyemiyorum,güncellemeden jaelbreki tamamen silebileceğim bir yol yöntem var mıdır,2 gündür uğraşıyorum
Mesaj düzenlendi:

Şunu da belirteyim 3utools tan jailbreak yükleyemedim,yarı kadar yüklüyor uzun bir süre bekleyip sonra hata veriyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefonu bir sebepten dolayı sıfırlayıp silmek zorunda kaldım..sıfırlandıktan sonra jailbreak atıklar kaldı( CyDown Filza CrackTool4) telefon iphone 6 12.4 ve güncelleme var 12.4.3 ama indirip günceleyemiyorum,güncellemeden jaelbreki tamamen silebileceğim bir yol yöntem var mıdır,2 gündür uğraşıyorum
Mesaj düzenlendi:

Şunu da belirteyim 3utools tan jailbreak yükleyemedim,yarı kadar yüklüyor uzun bir süre bekleyip sonra hata veriyor
itunes ile yapmalısın ancak yedekten geri yükleme yapmaman gerekli. Yedekten yüklersen kalıntılar geri gelir.

İtunes ile DFU ya alıp restore edeceksin sonra yeni iphone olarak ayarlayacaksın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Tekrar jb yapın ve Succession tweakı ile aynı sürüme restore edin.

Uncover jb aracını yüklemek için linki kullanın.

Son düzenleme:

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.4.3 güncelemesi yaptım,şimdi jailbreak gelemesini bekleyeceğim..bir başka sorum olacak iTunestan yedekledim bu bilgisayara diye şimdi geri yüklemeye çalışıyorum ama “yedekleme oturumu başarısız” hatası alıyorum,çözümü bilen varsa yardım edebilir mi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
12.4.3 güncelemesi yaptım,şimdi jailbreak gelemesini bekleyeceğim..bir başka sorum olacak iTunestan yedekledim bu bilgisayara diye şimdi geri yüklemeye çalışıyorum ama “yedekleme oturumu başarısız” hatası alıyorum,çözümü bilen varsa yardım edebilir mi
Checkra1n ile jb yapabilirsin. İtunes yedeğiniz düzgün alınmamış olabilir.

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Güncellemeden önce telefonu sıfırladım ve geri yükleme yaptım sorun olmadı güncellemeden sonra bu hatayı almaya başladım..chekra1an stabil çalışıyor mu peki?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Güncellemeden önce telefonu sıfırladım ve geri yükleme yaptım sorun olmadı güncellemeden sonra bu hatayı almaya başladım..chekra1an stabil çalışıyor mu peki?
Eski bir yedeği yeni sürüme yüklemeyin.
Checkra1n yeni bir jb tam stabil değil.

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ama bütün bilgilerim orda ne yapabilirim başka bir yolu var mı peki?

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uygulamalarım falan da vardı neyse tamam artık öyle kullanacağız
Mesaj düzenlendi:

O kadar uygulamayı tekrardan indirmek zor olacak

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uygulamalarım falan da vardı neyse tamam artık öyle kullanacağız
Mesaj düzenlendi:

O kadar uygulamayı tekrardan indirmek zor olacak
Eskü sürümde alınan yedekler yeni sürümde sorunlara neden olur. Hiç bir zaman yedek geri yüklemesi kullanmam. Uygulamaları dediğiniz gibi tekrardan indireceksiniz.

selectra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgiler dediğiniz resimler ve videolarınız ise itools programı ile backup dosyasını açıp alabilirsiniz.
Benimde bazı tweakler ayarlar ve ana ekrana gelmiyor.sıfırlamam lazım.Programlar ok de 50 gb dan fazla resim video var.itools programıyla nasıl yapıldığına dair bir paylaşım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerBey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sa beyler ben telefondan sildim jb uncover restore ile sonra ios 13.2.2 güncellemesini yaptım telefona yükledim ama açılmıyor telefon elma gelip gidiyor acil yardım edebilir misiniz ne yapmam gerek ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sa beyler ben telefondan sildim jb uncover restore ile sonra ios 13.2.2 güncellemesini yaptım telefona yükledim ama açılmıyor telefon elma gelip gidiyor acil yardım edebilir misiniz ne yapmam gerek ?
Cihazı dfu moda alıp tekrar restore yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Benimde bazı tweakler ayarlar ve ana ekrana gelmiyor.sıfırlamam lazım.Programlar ok de 50 gb dan fazla resim video var.itools programıyla nasıl yapıldığına dair bir paylaşım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İtunes ile aldığınız yedek dosyasını itools programın da itunes backup altında bölümden açarak alabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt