Neler yeni

Jailbreak Kaybettim

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk çıktığı günden beri iOS 12.1.2 jailbreak’ı iPhone 6s cihazımda kullanıyordum. Bugün sırf Samsung TV’ye kablosuz görüntü aktarımı için FR ile iOS 12.2’ye güncellemek istedim. iRestore, FR on kez denememe rağmen hata veriyordu, acelem de olduğu için 3uTools 64-Bit downgrade deneyeyim dedim. Fakat; işlem bitince etkinleştirilemiyor hatası verdi, servis yok işaretinin yanında ünlem vardı, bende mecburen iTunes ile cihazımı 12.4’e güncelledim. Dikkatli olun arkadaşlar, tam arayıp taramadan downgrade-upgrade yapmayın.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Etkinleştirilemiyor hatasını bende aldım, sorunu çözmüştük. Keşke önce konu açsaydın.

Ayrıca daha dün gece 12.1.2 sürümüne 3uTools ile restore ettim. Daha önce de 12.2 restore etmiştim, tweakler uyumsuz diye geri 12.1.2'ye downgrade yapmıştım 3uTools 64-Bit Downgrade bölümünden.

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz bakmıştım ama o konuyu bulamadım. Keşke biraz daha bekleseydim, hemde çok basit bir çözümü varmış. Neyse artık nasip gelecek jailbreaklere bakacağız ama uzun süre daha yok gibi.

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben de gecen gun 12.1.2 den iRestore ile 12.2 ye gectim. Restore modda sonuc alamayinca forumdaki arkadaslarin yardimiyla normal mod kullanarak restore islemini yaptim. Bu noktadan sonra herhangi bir hata ile karsilasmadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle geçmiş olsun . 12.2 ile tv ye
Apple tv olmadan tv ye aktarabiliyormuyuz görüntüyü ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öncelikle geçmiş olsun . 12.2 ile tv ye
Apple tv olmadan tv ye aktarabiliyormuyuz görüntüyü ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şuanlık sadece Samsung’un 2018 ve üzeri tv’lerine aktarabiliyorsunuz. İlerde LG gibi markalara da destek gelecek.

Tips
Tips
Üst Alt