Neler yeni

Jailbreak HK.

matta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Merhaba,

İpad mini cihazım var, sanırım Ipad 2,7 olarak geçiyor sürümlerinde vs. cihazım eski olduğu için çoğu uygulama güncelleme alamıyor ve kullanamıyorum. Bunun için internet üzerinden 3utools adında bir şey indirdim ve oradan yazılım değişikliği yaptım sanırım jailbreakli oldu. Şimdi o uygulama üstünden apple id ile giriş yapmaya çalışıyorum güncelleme yapabilmek için ama başarılı olamıyorum hata veriyor büyük ihtimalle Apple'ın yeni güvenlik çalışmalarından ötürü bu sorun var. Acaba bu sorunu nasıl aşabilirim veya 9.3.6 için kullanabileceğim, aynı işlemleri yapabileceğim bir jailbreak kullanımı var mı? İlk kez bu tarz bir işlem yaptığım için detayları bilmiyorum.

Cihaz
Ipad Mini
Sürüm
9.3.6

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ios 9 a destek çoktan kalktı. cihaz şu anda kullanılamaz hale gelmiştir. Bu apple politikası. eski sürüm atıyorum youtube yükleseniz bile üst sürüme güncelle hatası alacaksınız çalışmayacak. cihaz yenilemekten başka çare yok malesef. iyi forumlar.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ios 9.3.5 sürümü için Youtube

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sinanishik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uygulamaların yeni sürümlerini indiremezsin destek yoksa eski sürümleri bi şekilde indirmen gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt