Neler yeni

Jailbreak de beklenmedik hata

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İphone 6plus ios 11.2 sürümüne electrayı impactor ile kurdum. Ayarlardan güvendikten sonra electrayı kurmaya çalıştım hata verdi. Kapatıp açtıkça sırası düzensiz olmak üzere snapshot failed ve expaction hatalarını veriyor . Kanallardan ve forumdan biraz bakınınca ignition fundan indirmemi tavsiye edenlerde oldu fakat telefonum siteye girmiyor ne yapabilirim ? Önerisi olan yardımcı olabilecek biri var mı ?

Cihaz
İphone 6plus
Sürüm
ios 11.2

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Electra jb için gerekli tüm işlevi sağladınız mı? (Uçak modu, siri'yi ve iPhone'mu bul modunu kapatma)

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Evet hepsi kapalı bluetooth wifi hücresel veri iphoneumu bul siri kilitler @ccigdem35 snapshot failed dedikten sonra uygulamadan çıkıp tekrar electraya girmeye çalışınca da tamamen beyaz bir ekran geliyor home tuşuyla tekrar menüye dönebiliyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra son sürümü siteden indirin ya da unc0ver (başka jb aracı) indirip deneyin ama telefonu kapatıp açın uygulamaları arka planda kapatın biraz telefonu rahatlatın ram açısından sonra deneyin

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Electra son sürümü siteden indirin ya da unc0ver (başka jb aracı) indirip deneyin ama telefonu kapatıp açın uygulamaları arka planda kapatın biraz telefonu rahatlatın ram açısından sonra deneyin
Yabancı forumları incelerken snapshot hatasının yeterli alanın olmamasından kaynaklı olduğunu öğrendim bir çok appi silip tekrar denedim ve sadece exploit hatasını almaya başladım telefon şarjdayken denediğim de şansım yaver gidince Cydia yüklendi. Hata ve çözümlerine snapshot hatasını ekleyebilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bende böyle bir hata alıyorum neden olabilir
Cydiayı kurduktan sonra ben de güncelleme bazlı hatalar aldım. Sen de buna benzer bi hata aldıysan sorun çıkaran repoyu silip jailbreaktr reposunu ekleyip tekrar istenenleri yükleyebilirsin. Ben de problem çözüldü

SachS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sorun çıkaran repoyu bilmiyorum herhangi bir tweak yükler veya silerken bu hatayı veriyor ve bu sorun olduğundan beri kendi mail uygulaması açılmıyor direk kapanıyor uygulama

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sorun çıkaran repoyu bilmiyorum herhangi bir tweak yükler veya silerken bu hatayı veriyor ve bu sorun olduğundan beri kendi mail uygulaması açılmıyor direk kapanıyor uygulama
Benzer bir sorun yaşadığım için aynı olma ihtimaline yönelik böyle bir çözümlemede bulundum . Konu üzerinde daha bilgili olan arkadaşlardan yardım isteyebilirsin maalesef bilmiyorum. @sametsurmeli yardımcı olmak ister belki :)
Ben de cydia üzerinden cydownı indirdim kurduktan sonra çalışıyordu fakat telefonu kapatıp açınca cydiadan ve diğer jailbreak uygulamalarından atmaya başladı çözüm önerisi olan var mı ?

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Benzer bir sorun yaşadığım için aynı olma ihtimaline yönelik böyle bir çözümlemede bulundum . Konu üzerinde daha bilgili olan arkadaşlardan yardım isteyebilirsin maalesef bilmiyorum. @sametsurmeli yardımcı olmak ister belki :)
Ben de cydia üzerinden cydownı indirdim kurduktan sonra çalışıyordu fakat telefonu kapatıp açınca cydiadan ve diğer jailbreak uygulamalarından atmaya başladı çözüm önerisi olan var mı ?
Pm den cevaplandı.

Tips
Tips
Üst Alt