Neler yeni

Jailbreak bankacılık işlemleri güvenliği

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar jailbreak yapmak mobil ınternet bankacılığını kullanmada güvenlik sıkıntısı yaratır mı ? nelere dikkat etmek lazım.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tavsiyemiz;

Crack repo ve tweak kullanma.

Unc0ver yada chimera kullanıyorsan ne olduğu belli olmayan imza sitelerini kullanma.

Yüklediğin tweakleri sor soruştur araştır.

Yüklediğin bütün tweaklerin geliştiricileri ile sosyal medya hesaplarından iletişim halinde ol.

Temiz bir Jb kullanıcı olursan hiç bir sorun yaşamazsın.

Kenan___

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Checkra1in ile mac üzerinden jb yaptım.unc0ver veya chimera dan daha mı güvenilir bu ? İçinde gelen repolardan başka hiçbir repo yüklemedim..

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1in ile mac üzerinden jb yaptım.unc0ver veya chimera dan daha mı güvenilir bu ? İçinde gelen repolardan başka hiçbir repo yüklemedim..
korkma kardeş.sen crack tweak ve repolardan uzak dur abuk sabuk imza sitelerinden birsey indirme (zaten checkra1n kullanıyorsan bunu yapamazsın )ama başka uygulamalar indirmek içinde bu siteleri kullanma.kurdugun tweaklere ve işlevselliklerine dikkat et ve arkadaşın dedigi gibi tweak geliştiricileri ile twitter facebook yada discoard üzerinden temasta ol yeterli.:) bu arada root şifreni degiştir..forumda konu mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt