Neler yeni

Isınma Sorunu İle İlgili

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle bu konuyu açma sebebim bilen bilmeyen herkesin bu sorunu için çözümü bulmuş olmaktır. Adminlerin de bildiği gibi crack tweakler ve cydown ile alınan tweakler genelde verimsiz oluyor. Telefonum iPhone 7 Plus 11.3.1 yazılım sürümü. Bende bir zamanlar crackli tweak olsun, cydown olsun kullanırdım ve telefonda ne şarj kalırdı ne de soğukluk, adete yanıyordu hatta çoğu zaman dururken bile sıcaklık uyarısı veriyordu tek soğumasını beklemem gerekiyordu. 2 kere rollectra yaptım 1 kere FutureRestore ama aynı şeyleri tekrar yüklediğim için sorunu hiç çözemedim. Yaklaşık 2 haftadır tertemiz rollectra yaptım ve crack hiç kullanmıyorum aynı şekilde cydown. Ve sürpriz, sorun çözüldü :). Sizlere tavsiyem kullanmayın derim. Ben satın da almıyorum ama satın almadığım için crack de kullanmıyorum artık. Ve İnan’ın faydasını 2. Günden itibaren göreceksiniz. Herkese iyi günler sayın forumdaşlar:pesas::campeon:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Crack kullanılmamasını çok kez forumda söylüyoruz.. tebrik ederim.. Buz gibi kullanımlar :D

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cydown da mı crack olarak geçiyor?

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Crack kullanılmamasını çok kez forumda söylüyoruz.. tebrik ederim.. Buz gibi kullanımlar :D
Teşekkürler 😄
Mesaj düzenlendi:

Cydown da mı crack olarak geçiyor?
Crack olarak geçiyor diyemeyiz ama sonuçta çoğu ücretli tweakleri ücretsiz almamıza sağlıyor. Sağlıyor fakat nasıl sağlıyor? Kullanmamanızı öneririm.

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Teşekkürler 😄
Mesaj düzenlendi:

Crack olarak geçiyor diyemeyiz ama sonuçta çoğu ücretli tweakleri ücretsiz almamıza sağlıyor. Sağlıyor fakat nasıl sağlıyor? Kullanmamanızı öneririm.
Bir şey olmaz bence ya

Oqz.alt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayırlı olsun kardeşim gözün Aydın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu sorun bir kaç gündür bende de olmaya başladı, oyun oynarken çok ısınmaya başladı fakat bu oyunları sürekli oynuyordum eskiden aşırı ısınma sorunu yoktu

Cydown kullanıyorum evet ama bunuda uzun zamandır kullanıyorum fakat ısınma olmuyordu

Bir kaç tweak sildim backboardd çok işlemci kullanıyor çözemedim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu sorun bir kaç gündür bende de olmaya başladı, oyun oynarken çok ısınmaya başladı fakat bu oyunları sürekli oynuyordum eskiden aşırı ısınma sorunu yoktu

Cydown kullanıyorum evet ama bunuda uzun zamandır kullanıyorum fakat ısınma olmuyordu

Bir kaç tweak sildim backboardd çok işlemci kullanıyor çözemedim
Tweakler Devredışı iken CocoaTop ile birdaha backboardd nasil çalışıyor bir bakabilir misin birde işlem yapmadan once % kac gorunuyor bi yazarsan sevinirim. Ben akşam üstü cözdum, sira sizde :)

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweakler Devredışı iken CocoaTop ile birdaha backboardd nasil çalışıyor bir bakabilir misin birde işlem yapmadan once % kac gorunuyor bi yazarsan sevinirim. Ben akşam üstü cözdum, sira sizde :)
Backboardd sürekli değişiyor, tweaklar aktif iken 30’a kadar gördüm bazende 0.8-0.9 gibi görünüyor

Anemone yi kaldırdım bir kaç tweak sildim çözüm olmadı

Edit: Tweak lar kapalı iken baktığımda backboardd 20 lere kadar çıktı dostum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Backboardd sürekli değişiyor, tweaklar aktif iken 30’a kadar gördüm bazende 0.8-0.9 gibi görünüyor

Anemone yi kaldırdım bir kaç tweak sildim çözüm olmadı
Bu sorun son 10 gündür bir çok kişide var...

Tek Çözüm : FutureRestore eğer İPhone X değilse.

yada Rollelectra 11.2-11.3.1 veya Delectra 11.0-11.1.2 ile sıfır bir kurulum

Başka Yolu yok..\

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu sorun son 10 gündür bir çok kişide var...

Tek Çözüm : FutureRestore eğer İPhone X değilse.

yada Rollelectra 11.2-11.3.1 veya Delectra 11.0-11.1.2 ile sıfır bir kurulum

Başka Yolu yok..\
En son çare bu gibi görünüyor, teşekkür ediyorum

Belki ramazan arkadaşımız biz çözüm bulabilir, sağolun

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çözüm yok, restore yap diyorsun yani :)
Ana ekranda çalışan tweakler ile kaynaklidir, Tweakleri devre dışı birakip sonra hard reset at biraz jb olmadan kullan sonra jb yapip artip artmadigina bakmalisin

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ana ekranda çalışan tweakler ile kaynaklidir, Tweakleri devre dışı birakip sonra hard reset at biraz jb olmadan kullan sonra jb yapip artip artmadigina bakmalisin
JB'yi devre dışı bırakıp denedim yine oyunlarda ısınma sorunu yaşıyorum

Restore ile düzelir umarım

Tips
Tips
Üst Alt