Neler yeni

iPhone'a .APK dosyası yüklenir mi? (Bilgilendirme)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bir zamanlar Android cihaz kullanıp ve İOS'a geçiş yapan ve yeni Jailbreak kullanıcıları bunun mümkün olup olmadığını merak ediyorlar. Bu konu onlara yardımcı olmak için açılmıştır. Öncelikle size APK nedir bunu açıklayalım.

APK Android Paketi için kısa. APK, Android işletim sistemi tarafından mobil uygulamaların ve ara katman yazılımların dağıtılması ve kurulması için kullanılan paket dosya biçimidir. Bu, Android sisteminize yazılım yüklediğinizde APK'yi kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, Android'de herhangi bir iOS iPa dosyasını yükleyemezsiniz.

Peki APK dosyasını İPA haline çevirebilir miyim ?

Hayır buda mümkün değil filza üzerinden .apk uzantısını .ipa şeklinde değiştirebilirsiniz fakat bu dosyayı iOS cihazınıza yükleseniz de, uygulamanın çökmesine neden olabilir veya başka sorunlara neden olabilir. ( Jailbreak ve Sürüm kaybetmek gibi)

Lütfen, iOS'un kendine ait bir koruma sistemine sahip olduğunu unutmayın.!

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Her Android'den iOS'a geçen kullanıcının aklındaki soruydu 😅 Teşekkür ederiz yeni kullanıcılar için güzel konu.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Abi ben bir şey soracağım peki exe dosyası yüklenir mi bilgisayarda geyta 4 var onu yükleyeceğim

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
O değil zamanında android telefonda emulator ile windows xp kurup çalıştırdım, ilerde ios telefonda emulator ile adroid çalıştırılıp apk yüklenebilir ama android telefona asla ipa yüklenemez.

Tips
Tips
Üst Alt