Neler yeni

Iphone Xs Max Ekran Koruyucu

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba. Xs Max için ekran koruyucu alacağım. İnternette arattığım zaman tonlarca model çıkıyor. Alırken nelere dikkat etmek lazım ? Kaliteli markalar hangileridir ? Benim bulduğum bir tane var. Bu ürün hakkında bilgisi olan varmı ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Baseus markasının ürünleri kalitelidir eyvallahta burada ki şerefsizlere paranı kaptırma derim.

Spigen de alabilirsin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Baseus markasının ürünleri kalitelidir eyvallahta burada ki şerefsizlere paranı kaptırma derim.

Spigen de alabilirsin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Aliexpressden alırken vergisini ödemek için gümrüğe mi gitmek gerekiyor ? Yoksa amazon gibi fiyata dahile edip direk evinemi geliyor ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aliexpressden alırken vergisini ödemek için gümrüğe mi gitmek gerekiyor ? Yoksa amazon gibi fiyata dahile edip direk evinemi geliyor ?
Valla bende merak ediyorum bunu.bende bir kılıf aldım aliexpresten bugün yarın gelir.sanırım belli bir tutarın altında olan ürünlerin vergilerini teslimat sırasında ödeniyor.öyle birşeyler okumuştum bir yerlerde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Valla bende merak ediyorum bunu.bende bir kılıf aldım aliexpresten bugün yarın gelir.sanırım belli bir tutarın altında olan ürünlerin vergilerini teslimat sırasında ödeniyor.öyle birşeyler okumuştum bir yerlerde.

Vergiyi dahil etmeleri gerekiyor bence. Her gün binlerce sipariş alıyorlar. Böyle bir hizmet vermeleri gerekiyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Vergiyi dahil etmeleri gerekiyor bence. Her gün binlerce sipariş alıyorlar. Böyle bir hizmet vermeleri gerekiyor.
Valla burası Türkiye kardeş.bütün dünyada uluslar arası ticaret alış-veriş kolaylaştırılırken Türkiye’de nasıl zorlaştırırız bunun hesabı yapılıyor.yok vergidir verginin vergisidir gümrüktür bir sürü engel.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynen öyle hocam malesef burası Türkiye vergi siteden ödeme esnasında hesaplanıp ücrete dahil edileceğine gümrükte memurlar tarafından tartılıp içeriğe bakılıp üstüne ücret eklenerek teslim esnasında alınmak üzere uygulanıyor. Geçen aldığım 100TL lik bir ürüne 11 TL teslim esnasında vergi ödedim.

Tips
Tips
Üst Alt