Neler yeni

iphone x Jailrbreak kaldırmanın kolay yolu var mı ?

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhabalar 11.1.3 jailbreak kullanıcıyım. ve bir çok programın çalışmamasından ötürü kaldırmaya karar verdim. kaldırma konusunu okudum ve çok karışık uğraştırıcı geldi pc ye programlar kuruyosun telefondan eklentiler siliyosun vb. daha önceki yıllarda telefonu restore yaptğımız an yeni versiyona yükselterek jailbreak i temizlemiş oluyoduk ya da tüm içerikleri ve ayarları sil yaparak. Bunun kolay bir yöntemi yok mudur?? jailbreaki hiç pc ye bağlamadan herşeyini kuruyoruz kaldırması bir ton iş

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
11.4.1 e dfu ile restore yaparsanz hem sürüm yükseltmiş olur hem de jailbreak kaldırmış olursunuz.

Ya da sorunları gidermek için öncesinde Rollectra kullanabilirisiniz.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.4.1 e dfu ile restore yaparsanz hem sürüm yükseltmiş olur hem de jailbreak kaldırmış olursunuz.

Ya da sorunları gidermek için öncesinde Rollectra kullanabilirisiniz.
anladım yine eski sistemde hep yaptığımız gibi dfu restore çalışıyor hiç bir yerde konusunu göremediğim için yazdım. o karışık işlemler versiyon değiştirmeden restore için o halde değil mi ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynen hem jailbreak kaldırma hem de sürüm yükseltme için işinize yarayacaktır DFU işlemi.
Rollectra cihazınızı mevcut sürüme sıfırlar. Jailbreak olmadan önceki haline

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
rollectra da telefondaki herşey sıfırlanıyor ama değil mi ? yedekleyip yapmak lazım

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
tabii ki.. cihazın tüm içerik ve ayarlarını sıfırlıyor. Ancak son güncelleme ile sadece Jailbreak kaldırma da geldi. Eğer isterseniz herşeyi ayrıca sildirebilirsiniz.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Öncelikle Rollectra'nın son güncellemesinde kullanıcı verilerine dokunulmadan restore yapılıyor isterseniz onu isterseniz delectra istersenizde IOS Cleaner Kullanabilirsiniz .
Bi sürü yol var :P

Tips
Tips
Üst Alt