Neler yeni

iPhone X 11.3.1 JB Kurtarma

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben Cydia'yı fena şekilde bozdum. Şu an Electra ile JB yapabiliyorum ama ne Cydia var ne de bazı eklentiler düzgün çalışıyor. Şimdi sıfır bir reset atıp tekrar JB yapmak istiyorum. Filza'dan Rollectra kurdum, iconu geldi ama "Erase All" yapınca ana ekrana döndü. Ben de başka Rollectra vs kurayım dedim Filza üzerinden ama şu an o da hiç açılmıyor.

Cydia komple kaybolduğu gibi zaten varken de eklenti kuramıyordum onu düzelteyim derken Cydia'yı komple kaybettim. Yani şu an Filza üzerinden eklenti kurarken da bazen dependency hatası alabiliyorum.

Sonuç olarak IOS 11'i kaybetmeden ben bu sıfırlamayı nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
succession tweakını bi dene

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Filza ile kurulumda böyle bir error verdi.
Mesaj düzenlendi:

Nasıl oldu bilmiyorum ama S iconu geldi, açılıtor ipse iniyor şu an.

Bunun brick etme ihtimali yüksek mi? Apple logoda takılı kalma sık yaşanan bir durum mu?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Dependency olarak "rsync" adlı bir tweak de gerekiyormuş görünüşe göre. Onun da deb dosyasını indirip kurmanız iyi olur. Bingner reposunda zaten mevcutmuş görünüşe göre:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iOS 11 de kalmanın özel bir sebebi mi var?

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 11 de iphone x oturmamışki tam yeni sürümler x için daha iyi faceıd vs hızlı ve stabil ama pil için bir şey diyemem bilmiyorum çünkü

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Faceid hızı beni de cezbediyor ancak batarya ve ısınma konusunda olumsuz şeyler okudum. Bu yüzden güncellemeye biraz çekiniyorum.

Şimdi iCleaner ile eklentileri tek tek kapatıp sorunlu olanı buldum. MobileSafety. Kapatınca tel düzgün çalışıyor şu an. Ama hala cydia yok, cydia’yı getirebilsem sorunum kalmayacak aslında.

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Succession ile restore ettim ios 111 gitmedi ama o gazla yine de ios 13'e güncelledim, şu an için bir sorun yok hatta çok güzel oldu. Tek sorun batarya biraz daha hızlı tükeniyor gibi geldi ama daha bunu söylemek için erken. Birkaç ay sonra tekrar editlerim belki batarya durumunu.

Tips
Tips
Üst Alt