Neler yeni

iphone ekranını tv ye yansıtacak tweak arıyorum (apple tv var )

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar biliyorsunuz iphone ekranını kablosuz şekilde apple tv aracılığıyla tv mize aktarıyoruz air play ile. Ancak apple store daki bir çok uygulama buna izin vermiyor bein connect digitürk play vb gibi sadece ses aktarılıyor.. bunu kırabilecek aktarılmayan uygulamalarıda yansıtabilecek bir tweak var mıdır ? yıllar önce kullanıyordum ama şimdi adını unuttum her uygulamayı mirror yapabiliyorduk hatırlayan varsa bekliyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Önce normal şekilde ekranı yansıttıktan sonra uygulamaya girseniz hata veriyor mu?

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Önce normal şekilde ekranı yansıttıktan sonra uygulamaya girseniz hata veriyor mu?
evet özellikle tv uygulamalarını neredeyse hepsi aktarıma izin vermiyor yanlız ses aktarımı yapıyor. ekran görüntüsü gitmiyor. Bu bir hata değil apple bilinçli şekilde engelliyor. Örneğin digiturk play telefon da ve smart tv de izlemek için 2 ayrı paket satıyor 200₺ yakın fark var arada.. onla alakalı sanırım. premium play diye bir tweak e ulaştım ancak ios 10 a kadar destek veriyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Anladım bende TV+ uygulamasını önce ana ekranı yansıtıp o şekilde uygulamaya girince hem telefonda hem televizyonda yansıtıyor. Onun için sormuştum

may

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Android box ile airplay ile aktarım yaptım.bu iş için eskiden bir tweak vardı ama ismini hatırlamıyorum

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nasıl yani tam anlamadım hocam
Tv+ uygulamasini ilk once aplle tv ye yanisitip oyle izliyomussunuz ya onu diyorum yanlos anlamadiysam. Yani turkcell tv+ uygulamasindan mi bahsesiyosunuz. O cunki var apple tv store da. Niye telefonunuzdan yanaitip oyle izliyosunuz o tarafini anlamadim.

downloading...%99

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tv+ uygulamasini ilk once aplle tv ye yanisitip oyle izliyomussunuz ya onu diyorum yanlos anlamadiysam. Yani turkcell tv+ uygulamasindan mi bahsesiyosunuz. O cunki var apple tv store da. Niye telefonunuzdan yanaitip oyle izliyosunuz o tarafini anlamadim.

downloading...%99
digiturk play ve bein connect uygulamasından bahsediyorum tv+ var zaten

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
çok eskiden bir tweak vardı ama ios 11 için yok, bu arada digiturke para vereceğine yılda 160 TL ye IPTV satınal, üstelik digiturk, dsmart ve tivibunun bütün kanalları içinde aktif ve yayın digiturkplay dan daha erken geliyor ;)

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok eskiden bir tweak vardı ama ios 11 için yok, bu arada digiturke para vereceğine yılda 160 TL ye IPTV satınal, üstelik digiturk, dsmart ve tivibunun bütün kanalları içinde aktif ve yayın digiturkplay dan daha erken geliyor ;)
iptv bayiliği yapıyorum ben zaten yaklaşık 4 yıldır ücret ödemiyorum hemde :) teşekkür ederim tavsiye için.. önemli olan kanallar değil konu da izleyebilmek yansıtabilmek :)

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Apple Tv'mi sizce yoksa box TV mi ? Uzun zamandır kullanıyorsunuz belli.

• Like
Reactions: may

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Apple Tv'mi sizce yoksa box TV mi ? Uzun zamandır kullanıyorsunuz belli.
ikisinide kullandım apple tv çok daha stabil hızlı film dizi izlemek içinde popcorn time yükledin mi mis tabi androide göre jailbreak işlemi daha zor

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Jailbreak'i geçtim Apple TV uygulama sayısı sizce yeterli mi yani android tvler full Google Play imkanı var?

may

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cloudstream programı airplay destekliyor.içine iptv listesi yükleniyor

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cloudstream programı airplay destekliyor.içine iptv listesi yükleniyor
o uygulama da güzel ama yine en iyisi apple tv için gse iptv player ücretli ama değiyor rahat kanal geçişi kullanım arayüzü onu önerebilirim

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben GSE nin paralısını da kullandım fakat fotoğrafta paylaştığım aralarında en iyisi bence
Mesaj düzenlendi:

4C2C19FD-B780-450B-AE16-28EC6E0FFB67.png

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

downloading...%99
Hocam apple tv yok ama mac’e yansıtıyorum aynı mantık ile. Önce ekranı yansıtıyorum denetim merkezinden ardından tv+’a girip izliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hs1987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Apple TV olmadan hiçbir türlü iPhone veya iPad’in ekranını yansıtmıyor muyuz şimdi?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
AppCake’den yükledim. Tr kanalları geliyor ama tv çalışmıyor sarın mı almak gerekiyor acaba.

Bende ipa dosyası var, normalde ücretli uygulama, yükledikten sonra da program içinden uygulama içi satınalma yapıyorum localeappstore ile
Mesaj düzenlendi:

Hocam apple tv yok ama mac’e yansıtıyorum aynı mantık ile. Önce ekranı yansıtıyorum denetim merkezinden ardından tv+’a girip izliyorum

Bu mantık ile apple tv ye yansıtırken digiturk görüntüyü engelliyor, olmuyor yani
Mesaj düzenlendi:

ben bilgisayadan apple tv ye yansıtırken bile digiturk goruntuyu engelliyor, aynı şekilde tivibuda da bilgisayardan apple tv ye yansıtırken aynı muhabbeti yaşadım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Apple TV olmadan hiçbir türlü iPhone veya iPad’in ekranını yansıtmıyor muyuz şimdi?
Samsung ve Lg televizyonlar için var Mirror for Samsung ya da Mirror for Lg.
Ya da son çare airplay hdmi aparatları var o şekilde yansıtabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt