Neler yeni

iPhone Amerika Şarj ve Modifikasyon?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, elimde amerika prizlerine uyumlu şarj aleti var ve gerçekten bizim burdakinlere daha kompakt ve şık duruyor. Aramızda elektrikçi bir arkadaş var ise yorumlarını bekliyorum. Bu şarj aletini dönüştürücü kullanmadan bizim prizlere uyumlu hale getirmek istiyorum.

Sizce bu demirleri bizdeki gibi yuvarlak yapsak sıkıntı olmadan çalışır mı? Zaten üzerinde 220 v desteklediği yazıyor. Birtek demirleri farklı.

8C59A451-EEF1-45F7-A3A2-629800BD2F7C.jpeg

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende bu tarz model kullanıyorum bi eki daha var onu takınca bizim prizlere giriyo.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Bende böle geldi hocam bu ekstra olarak çevirici alınca takıla biliyor ama ben çevirici kullanmadan orjinalindeki demirleri değiştirme niyetindeyim. :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
220V desteği varsa sıkıntı olmaz düzeltebilirsen ki zor çalışır. Sorun düzeltmesinde.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Hocam hiç bir tarafında vidası yok mesele zarar vermeden açmak zarar vermeden açsam bir şekilde yaparım.

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
220v desteği zaten vardır.Dönüştürücü dediğin şey içinde elektronik devre olmayan sadece demirden ibaret uyumlu hale getiren bir aparat.2 veya 3 Lira’ya elektrikçilerden temin edebilirsin.Bu kadar masrafsız bir şey için güzelim orjinal şarj aletini çöpe atmana değmez.İçini açarsan ve demiri değiştirirsen için rahat bir şekilde kullanmayacağına emin ol.Yerinde olsam aparatı alır kafam rahat bir şekilde kullanırım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Hiç bulaşmayayım mı? Çevirici ile baya büyük olucak yine bu şekilde gerçekten ufak ve güzel duruyor. :)

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Çevirici ile kullanıcam alıcaz artık birini. :)

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam apple bu ürünlerde yapıştırıcı kullanıyor bu yapıştırıcı bir tür spray ile açılıyor youtubeda najdat delioğlu macbook adaptör tamiri yazarak dediğim sprayın kullanımı izleyebilirsiniz reklama girecekse kaldırayım

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Evet Nejdat ustayı gördüm ama ası astarını geçicek işlemler var bu yüzden orjinal aleti bozmaktan vazgeçtim. :)

Tips
Tips
Üst Alt