Neler yeni

iPhone 8 Plus Garanti Süreci Öncesi Tavsiye İstek

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar herkese merhabalar
Cihazım 8 plus 12.4.1 Checkra1n ile jailbreak yapılmış. Cihazımın ahize sesi az geliyor ve diğer hoparlörden de istenilen ses seviyesi çıkmıyor. Pili de emsallerine göre çabuk tükeniyor pil yüzdem 85.
Şimdi ben bu cihazı garantiye göndermek istiyorum sizce göndermeden jailbreak kaldırmalı mıyım ? Nasıl kaldırabilirim?
12.4.1 i yükseltmeli miyim yoksa böyle de gönderebilir miyim ve sizce cihaz değişimi olur mu ? Sadece şu ekranın köşesinde ufak bir darbesi var.7CD42886-6D58-4E12-820B-67D481A3D4D6.png

Cihaz
8 Plus
Sürüm
12.4.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar herkese merhabalar
Cihazım 8 plus 12.4.1 Checkra1n ile jailbreak yapılmış. Cihazımın ahize sesi az geliyor ve diğer hoparlörden de istenilen ses seviyesi çıkmıyor. Pili de emsallerine göre çabuk tükeniyor pil yüzdem 85.
Şimdi ben bu cihazı garantiye göndermek istiyorum sizce göndermeden jailbreak kaldırmalı mıyım ? Nasıl kaldırabilirim?
12.4.1 i yükseltmeli miyim yoksa böyle de gönderebilir miyim ve sizce cihaz değişimi olur mu ? Sadece şu ekranın köşesinde ufak bir darbesi var.Ekli dosyayı görüntüle 15357
Sen yükseltmesen bile çok yüksek bir ihtimalle zaten orda sürüm yükselteceklerdir.çünkü sorunun önce yazılımsal olduğunu düşünerek sürüm yükseltip deneyeceklerdir.eger sorun devam ederse donanımsal olarak müdahale edeceklerdir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekranda darbe olduğu için önce ekran tamirini isticekler o da 1000 tl

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ekranda darbe olduğu için önce ekran tamirini isticekler o da 1000 tl
Eğer 1000₺ onun için isterlerse gider 250₺ ye ön camı değiştiririm 250₺ ye de bataryayı değiştim mi telefon sıfır gibi olur zaten..
Mesaj düzenlendi:

Sen yükseltmesen bile çok yüksek bir ihtimalle zaten orda sürüm yükselteceklerdir.çünkü sorunun önce yazılımsal olduğunu düşünerek sürüm yükseltip deneyeceklerdir.eger sorun devam ederse donanımsal olarak müdahale edeceklerdir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jailbreak kaldırmalı mıyım? Nasıl kaldırabilirim bunun için tweak var mı ?

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kaldırmanıza gerek yok ben kaldırmadan bir çok defa garantiye gönderdim.
Fakat dediğim gibi ekranda darbe olduğu için para isticeklerine eminim.
Siz yine de bir gösterin

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eğer 1000₺ onun için isterlerse gider 250₺ ye ön camı değiştiririm 250₺ ye de bataryayı değiştim mi telefon sıfır gibi olur zaten..
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak kaldırmalı mıyım? Nasıl kaldırabilirim bunun için tweak var mı ?
Eğer çok kırık yoksa camı değiştirmi bendede 8 plus var camı değiştirdim görüntü arada gidip geliyor yapıcaksanda biraz daha kalitelisini taktır

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben 8 Plus’imi Ankara Cepa Gurgencler’e ahize sesinden dolayi goturdum test sonuclarinda degisimin gerekli oldugu cikti. Yazilimla oynamadan backuoa gerek kalmadan degistirip 2 saat icerisinde verdiler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt