Neler yeni

iPhone 7 13.5 Isınma Problemi

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. 13.5 unc0ver'da uzun süreli (10-20dk) telefon görüşmesinde ve Safari'de telefon aşırı ısınıyor. Cihazda crack tarzı hiç bir tweak yüklenmedi. Bu sorunun çözümü var mı? Ben ömrümde bu telefonun böyle işlerde ısındığını görmedim. Oyunlarda ısınırdı sadece.

Cihaz
i7
Sürüm
13.5

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. repo ve tweak listesini video olarak alabilir miyiz?

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gesturesi11 i kaldırıp bir süre kullanın cihazı aynı ısınma yine oluyor mu test edin?
Devam ediyor hocam. Zaten 13.5'e JB yaptığımda 1 hafta Gesturesi tarzı programlar olmadan kullanmıştım. Isınma aynı şekilde devam ediyordu.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Devam ediyor hocam. Zaten 13.5'e JB yaptığımda 1 hafta Gesturesi tarzı programlar olmadan kullanmıştım. Isınma aynı şekilde devam ediyordu.
Gesturesi bende problem yapmıştı kaldırınca düzeldi. Checkra1n ile JB yaptınız mı unc0ver dan önce?

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar. 13.5 unc0ver'da uzun süreli (10-20dk) telefon görüşmesinde ve Safari'de telefon aşırı ısınıyor. Cihazda crack tarzı hiç bir tweak yüklenmedi. Bu sorunun çözümü var mı? Ben ömrümde bu telefonun böyle işlerde ısındığını görmedim. Oyunlarda ısınırdı sadece.
7 plus 12.1.1 den 13.5 günceledim aşırı ısınma var sıcaklık ise %35 ile %42 ısınmaya sebep oluyordu tweak fazla yüklemedim ısma sorununu çözümünü için Tlf restore ettim yine ısınma dewam etti jbsız 13.5.1 günceledim checkra1n jb 40 yakın tweak var ısınma sorunu yok 13.5 ısınma sorunu yaşadım batarya %79 13.5.1 memnun kaldım iyi forumlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
7 plus 12.1.1 den 13.5 günceledim aşırı ısınma var sıcaklık ise %35 ile %42 ısınmaya sebep oluyordu tweak fazla yüklemedim ısma sorununu çözümünü için Tlf restore ettim yine ısınma dewam etti jbsız 13.5.1 günceledim checkra1n jb 40 yakın tweak var ısınma sorunu yok 13.5 ısınma sorunu yaşadım batarya %79 13.5.1 memnun kaldım iyi forumlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İyi de hocam ben macOS'a bagimli kalmamak icin unc0ver yaptım.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
locall 13 tweaki nerden indi? eger malum siteden indiyse ki öyle görünüyor repoyu eklemeniz yeterli.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iCleaner Pro'yu sil normal Official sürümünü kur, StopCrashing kaldır bende kurdum hata almıyordum bunu kaldırdım hala hata almıyorum bak bakalım düzelme var mı.

Tips
Tips
Üst Alt