Neler yeni

Iphone 6s Restore Yapılmıyor

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merabalar tekrardan konu acıyorum ama sorunuma surekli sorun eklenıyor telefonun sarjı bıttı orjınal sarj aletıyle sarja taktım sureklı apple logosuna gelip reset atmaya basladı recevory ve DFU modunda restore yapmayı denedim ıtunes uzerınde yazılımı cıkarma ışlemı bıttıkten sonra cıhaz yuklenmek ıcın apple logosuna gelıyo reset atıyor 4013 hatası verip yukleme yarıda kesiliyor ReiBoot ve Dr. Fone uygulamalarını denedım yıne hata verdı telefon bı kac gun oyle DFU modunda kaldı sonra sonra belkı çalışır dusuncesıyle telefonu normal bı şekılde açmaya çalıştım kılıt ekranına kadar geldı açıldı parmak izini okutmadan 2 3 sanıye ıcınde kapandı şarjına baktıgımda yuzde 1 sarjı vardı sarjı bıtmiştır dusuncesıyle yarım saat DFU modunda şarjda beklettım sonra hard reset yapıp acmayı denedım yıne aynı sekılde reset atmaya başladı donanımsal bir sorun olur dusuncesıyle orjınal bataryayla degıstırttım Degişen bişey olmadı lütfen yardım edin en sonunda arabanın altına koyup ustunden gececem
Cihazım İphone 6s 11.4 jailbreakliydi

Cihaz
Iphone 6s
Sürüm
11.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Eğer yazılım kaynaklı sorun ise Konu linkinden dfu mode alarak başka bir bilgisayarda restore yapmayı tekrar deneyin.
Araştırdığım kadarı ile Donanımsal bir arıza olma ihtimali yüksek servise vermeniz gerekli.

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Başka bilgısayardada denedım sonuc aynı

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende oyle dusunuyorum hocam buyuk bı ıhtımal Nand hafıza entegresinde sıkıntı var

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
aynen öyle kardeş apple a gönder garantisi varsa %98 yeni cihaz gönderecekler. Hiç kurcalama benim de başıma geldi benim -1 hatasıydı gönderdim değiştirdiler.
Bende oyle dusunuyorum hocam buyuk bı ıhtımal Nand hafıza entegresinde sıkıntı var

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynen öyle kardeş apple a gönder garantisi varsa %98 yeni cihaz gönderecekler. Hiç kurcalama benim de başıma geldi benim -1 hatasıydı gönderdim değiştirdiler.
Ne yazıkkı garantisi biteli 1 ay oldu hocam teknık servıs yolu gozuktu :)

Tips
Tips
Üst Alt