Neler yeni

iPhone 6s Plus 16Gb Hafıza Değişimi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İPhone’umun hafızası 16 gb bunu yükseltebileceğimi YouTube’da bir videoda gördüm Samsun’da(terme) bu işi yapan varmış güvenilir mi değil mi bilmiyorum burada Samsunlu olup orayı görebilecek biri var mı ? Gümüş iletişim bilgisayar diye ismi geçiyor. Tam adresi fenk Mah. Atatürk cad. No:5 Terme/Samsun

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İPhone’umun hafızası 16 gb bunu yükseltebileceğimi YouTube’da bir videoda gördüm Samsun’da(terme) bu işi yapan varmış güvenilir mi değil mi bilmiyorum burada Samsunlu olup orayı görebilecek biri var mı ? Gümüş iletişim bilgisayar diye ismi geçiyor. Tam adresi fenk Mah. Atatürk cad. No:5 Terme/Samsun
Maliyeti hakkında bilginiz varsa bizlede paylaşın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Maliyeti hakkında bilginiz varsa bizlede paylaşın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet bu yapılabiliyor Tokat tada var bunu yapan bir yer.yükselteceginiz gb ye göre fiyat değişiyor.200 iki 350 tl arası sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Girmeyin bu ve buna benzer yollara.. çalışmaz yada takılır Cihaz.. yazık olur cihaza..

JailbreakTR

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Girmeyin bu ve buna benzer yollara.. çalışmaz yada takılır Cihaz.. yazık olur cihaza..

JailbreakTR
Sana tamamen katılıyıyorum.ben bilgilendirme amaçlı yazdım zaten.böyle birşey yapacağınıza bu fiyatın üzerine biraz daha ekleyin yüksek gb li bir cihaz alınabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@efsane6 hocam 16gb çok az :) 32 olsa o da iyiydi ama

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@efsane6 o zaman hocam ben biraz daha detaylı araştırma yapıp bu işe girişeyim hazır imzalar da açık

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hic bulasmayin bu ise.o tokattaki ile bir forumdaki arkadas cok ugrasmisti telefonu cop olmustu

Tips
Tips
Üst Alt