Neler yeni

iPhone 6'da Fornite çalıştıramıyorum. (Ram sorunu)

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ram sorunu veriyor fornite bunu çeşitki yolarla çalıştırmayı başaranlar var fakat bende olmuyor bunun için bi tweak varmıdır

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu sorunla alakalı baktığım video'ların hepsi Fake maalesef. Bunu aşan bir Tweak vardı, gezinirken görmüştüm fakat şu an bulamıyorum. Bulduğum zaman konuya yazarım.

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu sorunla alakalı baktığım video'ların hepsi Fake maalesef. Bunu aşan bir Tweak vardı, gezinirken görmüştüm fakat şu an bulamıyorum. Bulduğum zaman konuya yazarım.
Bende şansa bala görmüştümde bende bulamıyorum fortnite bypass diye bi tweak buldum oda jbyi göstermesini engelliyomuş

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Birkaç gün önce indirdiğim bu oyun, telefonumun jailbreakli olduğunu farkedip çalışmayı durdurdu. Bir daha da açılmadı. Dolasıyla ram sorununolmasa bile jailbreakli şekilde kullanılabilir mi bilemiyorum .

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Birkaç gün önce indirdiğim bu oyun, telefonumun jailbreakli olduğunu farkedip çalışmayı durdurdu. Bir daha da açılmadı. Dolasıyla ram sorununolmasa bile jailbreakli şekilde kullanılabilir mi bilemiyorum .
Fortnite bypass tweaki engelliyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Liberty Lite Tweak'i ile oyunun Jailbreak'i algılamasını engelleyebilirsin. Tweak'i yükledikten sonra, Ayarlar uygulaması Tweak ayarları'ndan oyunu seçeceksin.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Liberty Lite Tweak'i ile oyunun Jailbreak'i algılamasını engelleyebilirsin. Tweak'i yükledikten sonra, Ayarlar uygulaması Tweak ayarları'ndan oyunu seçeceksin.
Teşekkür ederim bilmiyordum, deneyeceğim 👍

Tips
Tips
Üst Alt