Neler yeni

Satıldı Iphone 6 plus 16 gb jbli

Fergan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihaz 11.3 sürümlü ve aktif jailbreak lıdır 16 gb lık modeli kasa 10/7 dir garanti yok x alacağım için satıyorum herhangi problemi yoktur samsun ili elden teslim yapılır norlam piyasası 1500 tl bu sürüm bulunmadığından 1750 tl dir

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Ben 6S Plus, Kutulu Faturalı, Orjinal şarj aleti ve orjinal kulaklık, kasa tertemizdi. 11.3.1 sürüme dfu mod ile güncellenip, iOS 11 Shsh kayıtları bulunuyordu, 1800₺ sattım, fiyatı biraz yüksek tutmuşsunuz bilginize.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
@Mehmet Gülcan haklı. Kamerası 8mp olan 2. el cihaza bu kadar para çok. Millet Xiaomi mi 8 lite alır sıfır 2 katı performansı var

Fergan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Mehmet Gülcan haklı. Kamerası 8mp olan 2. el cihaza bu kadar para çok. Millet Xiaomi mi 8 lite alır sıfır 2 katı performansı var
Xiaomi de jailbreak yapılıyomu istediğin zaman apple destek gibi arayıp görüntülü destek alabiliyomusun iki faktörlü koruması varmı yani çalındığında başkası kullanamıyo virüs bulaşmama derdi varmı paraya bakarsan o paraya ne telefonlar var ben burada model önerisinde bulunmadım bilginize

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bi telefonun jbli olması onun fiyatını arttırmayı gerektirmez. Sonuçta her sürüme jb geliyor bazen kısa bazen uzun beklemek gerekiyor orası ayrı. Android sistemede root yapar. Arkadaş fiyatı çok demiş sana kötü bişey dememiş. He satabirsen satarsın inşallah o istediğin fiyata. Ama zor.

Fergan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkezin kendi düşüncesi tabi bende kötü bişe dedi demedim öyle yapmak isterse android alıp root yapsın burada jb li ıphonenin altına çin xiaomi sunmak saçma android olmak isteyen o fruma bakar burası adı üstünde jailbreak sayfası normal cihaz ve fazla secenek arıyanlar sahıbınden vs. Gibi sitelere bakabilir

Tips
Tips
Üst Alt