Neler yeni

iPhone 6 Jb Sorunu

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Chimera kullanıyorum önceden uncover kullanıyordum hiçbir zaman tek seferde jailbreak yapamıyorum. Neredeyse 6-7 kere reboot ediyor kendini anca yapabiliyorum acaba tüm iphone 6 cihazlarda mı aynı benimkinde mi sıkıntı var?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Chimera kullanıyorum önceden uncover kullanıyordum hiçbir zaman tek seferde jailbreak yapamıyorum. Neredeyse 6-7 kere reboot ediyor kendini anca yapabiliyorum acaba tüm iphone 6 cihazlarda mı aynı benimkinde mi sıkıntı var?
her cihazda böyledir tekrarlar kendini 2 3 kez belli olmaz

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
7 ve 7+ cihazda tek seferde oluyor ama her denemede? Eski cihaz diye mi acaba 6'larda böyle oluyor diye düşündüm.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eski cihazlar artık jb araçlarını kullanırken sıkıntı yaşıyor kardeş o haliyle idare etmelisin jb yi devre dışı bırakmamaya çalış..

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de öyle oluyor iphone 6 da. Jb yaparken telefonu uçak moduna alın.

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb yi dk başı denerseniz hata alırsınız 2 kere yapın baktınız olmuyor bi 30 dk cihazı kullanın yada dinlendirin kendi haline salın bi telefonu sorunsuzca jb olacaktır :D

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 6 chimera kullaniyorum, tek seferde olsun istiyorsanız chimerayı açın sonra arka planda bırakıp çıkın, ekran açık bekleyin yada herhangi bi uygulamayla oyalanın ve 2-3 dk sonra chimera açın ve jb yapın.. ip6 larda tel açıldıktan sonra telefonun kendini toplaması sistem dosyalarının tamamının oturması zaman alıyor..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
önerileriniz için teşekkür ederim hepinize sağolun...

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3u tools daki uncover ile yapın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt