Neler yeni

Çözüldü iphone 6+ irestore waiting for device

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
merhabalar 6+ cihazımı irestore ile 11.4 e düşürmeye çalışıyordum nonce ayarladım irestore ayarları yaptım recovery moda aldım başlattım irestoreyi 45 dk oldu waiting for device da kaldı mecbur tekrar 12.4.4 kurdum yardımcı olabilirmisiniz 11.4shsh2 blobları mevcut elimde

@coolstar

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
sorunu çözdüm future restoreyi manuel kullandım

Hegamonia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeşim nonce ayarlamak için jailbreak şart mı? Başarılı bir şekilde ios 11'e geri dönüş yaptıysan yardımcı olabilir misin?
Bende iphone 6 cihazımı ios 12.4.5 sürümünden 11.3.1 ya da 11.4'e sürümüne düşürmek istiyorum. Elimde shsh2 blobları mevcut.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ios 11’e başarılı bir şekilde geri dönüş yapabildin mi ? Biraz yardımcı olman mümkün mü
A7 ve A8 cihazlar sorunsuzca IOS 11’e geri dönüş yapabilirler tabiki en az SHSH kayıtları olması gerekiyor

Hegamonia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
A7 ve A8 cihazlar sorunsuzca IOS 11’e geri dönüş yapabilirler tabiki en az SHSH kayıtları olması gerekiyor
Anladım kardeşim yardımın için teşekkürler. Sanırım sitedeki futurerestore adımlarını izleyerek sorunsuzca ios 11'e dönebilirim.

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Anladım kardeşim yardımın için teşekkürler. Sanırım sitedeki futurerestore adımlarını izleyerek sorunsuzca ios 11'e dönebilirim.
pm ile ulaştım bi sorun olursa yazarsın hocam

Tips
Tips
Üst Alt