Neler yeni

Çözüldü iPad e Mouse ve Klavye bağlamak?

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar Pubg Mobile oynamaya başladım. Malum cihazdan kontrol çok zor. Eskiden mouse ve klavye Bt keyboard&mouse tweaki ile bağlanabiliyordu. iOS 11 için bu işlemi yapabiliyor muyuz ? Yapılabiliyorsa nasıl yapılıyor? Apple Magic Mouse ve klavyem var. Şimdiden teşekkürler.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
hiç uğraşma boşuna.. bu adresten pubg mobil için oyunun yapımcısının kendi emülatörünü indir sorunsuz pc den oyna :okay:

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hiç uğraşma boşuna.. bu adresten pubg mobil için oyunun yapımcısının kendi emülatörünü indir sorunsuz pc den oyna :okay:
Gökmen hocam kendi emülatörü çalışmıyor oyundan atıyor. Onun dışında 2.03 tane daha emülatör denedim hiçbir işe yaramıyor performans yerlerde. iPad’e klavye ve mouse tanıtırsan muazzam olacak

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Gökmen hocam kendi emülatörü çalışmıyor oyundan atıyor. Onun dışında 2.03 tane daha emülatör denedim hiçbir işe yaramıyor performans yerlerde. iPad’e klavye ve mouse tanıtırsan muazzam olacak
Valla ben pc de kullanıyorum sorunsuz bende.. farklı bir sorun olabilir mi sende dostum?

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Valla ben pc de kullanıyorum sorunsuz bende.. farklı bir sorun olabilir mi sende dostum?
Olası durumlar olabilir. Asus Laptopa kuruyorum. Btstack sorunsuz açıyor oyunu. Fakat çok kasıyor. Oyunun kendi emilatörü kuruldu sorunsuz. Fakat oyun açılırken atıyor. Şimdi Remix OS işletim sistemini kuruyorum

Dilekxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ayni sorundan sikinti yasadigimdan kendi edindindiklerimi aktariyim.Belki biri yardimci olur bize 🤐🤐
*Gamesir urunleri var ama ya guncellenmiyor yada ban atiyor su ara ios kullanicilarina onu eledik.( aslinda en pratigi oydu tek cihaz 😣 )
*Magic mouse ile oyun oynamak imkansiz apple storeyide eledik
*İos 12 jb bekliyoruz ama onunda bt tweaki mechul hatta jbsi mechul
*Dobox diye bir cihaz var ülkemizde satisi tabiki yok su an tek somut cozum o benim gozumde

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ayni sorundan sikinti yasadigimdan kendi edindindiklerimi aktariyim.Belki biri yardimci olur bize
*Gamesir urunleri var ama ya guncellenmiyor yada ban atiyor su ara ios kullanicilarina onu eledik.( aslinda en pratigi oydu tek cihaz )
*Magic mouse ile oyun oynamak imkansiz apple storeyide eledik
*İos 12 jb bekliyoruz ama onunda bt tweaki mechul hatta jbsi mechul
*Dobox diye bir cihaz var ülkemizde satisi tabiki yok su an tek somut cozum o benim gozumde
Gamesir de oynamam imkansız joystik kullanımımda berbat.

Magic Mouse derken aslında Apple marka Mouse manasında söylemiştim. Herhangi bir Bluetooth Mouse de bağlanabilir. Eskiden oluyordu.

Bende ki tüm cihazlar jb li. X, 7 plus ve iPad 2 air. Ama maalesef bt tweakleri 11 de çalışmıyor. Klavye direk tanıtılabiliyor fakat Mouse çalışmıyor.

Dobox benzeri kablolu çözümler çok görüyorum YouTube da. Fakat ben direk tweak olayına sardım. 3 gündür araştırıyorum bakalım.

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Birkaç tane farklı program ile ekran kartını güncellemeyi dene oda işe yarayabilir.
iPad’e Mouse bağlanamadı. Bundan mütevellit pc ye phoneix os kurdum ve çok düzgün ve akıcı şekilde oynuyorum oyunu. Tavsiye ederim. Emilatör kurmak yerine bu daha iyi.

Dilekxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPad’e Mouse bağlanamadı. Bundan mütevellit pc ye phoneix os kurdum ve çok düzgün ve akıcı şekilde oynuyorum oyunu. Tavsiye ederim. Emilatör kurmak yerine bu daha iyi.
Oyuna giriste emulator uyarisi veriyormu peki?

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Naim eğer problem değilse sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz? Bende emulatör ile sorun yaşıyorum. Sistem özellikleri yakınsa bende bu çözümü deneyebilirim.

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Naim eğer problem değilse sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz? Bende emulatör ile sorun yaşıyorum. Sistem özellikleri yakınsa bende bu çözümü deneyebilirim.
Sistem özellikleri çok önemli değil phoneix de. İşlemcim 4 çekirdekli 12 gb ram var ekran kartım 8gb ama ekran kartı olarak hariciyi değil dahili ekran kartını görüyor oda 1 gb. Öyle büyük bir Olay değil bu sistemin kurulumu. Kurun olmadı kaldırın.

HandSomeKinq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Selamınaleyküm bende konuyla ilgili soru sormak istiyorum ipad 2017 var android telefonlarda yada tabletlerde klaveye ve mouse takarak oynamak için octupos diye bi program indirip ordan oynuyorlar ios lar için de bu tarz program var mı yoksa direk oynayabiliyormuyuz

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu kıyakta benden olsun 🤣
Mesaj düzenlendi:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Ahmetozkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Hocam merhaba ipad 8 aldık elimizde patladı game sirx1 klavye mouse sorunu hakkinda bir gelisme bulabildinizmi

Tips
Tips
Üst Alt