Neler yeni

iOS'u Güncellemeden Önce Aklıma Takılan Sorun

heikkonen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herkese merhaba. 11.3.1 sürümünde bulunan Unc0ver Jailbreak'li cihazımı 13.3 sürümüne güncellemek istiyorum. 13.3 için SHSH kaydı almıştım ancak halihazırda imzalar açık olduğu için buna gerek yok sanıyorum. Direkt olarak 13.3 sürümüne güncelleyeceğim. Aklıma takılan kısım ise şu: iPhone'umu güncellemeden önce yedekleyeceğim. 13.3'e güncelledikten sonra yedeklediğim belgeleri geri yüklemek istiyorum ama bu sefer geri yüklerken iTunes cihazı 13.3.1'e güncelleyecek. İlk defa son sürüm dışında bir sürüme güncelleyeceğim için bu konu aklıma takıldı. Ne yapmalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1

heikkonen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkürler cevabınız için. Galerimde ve WhatsApp'ımda çok fazla önemli fotoğraf olduğu ve 5GB'dan fazla yer kapladıkları için dediğinizi şimdilik yapamıyorum ancak farklı bir çözüm öneriniz varsa açığım.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Teşekkürler cevabınız için. Galerimde ve WhatsApp'ımda çok fazla önemli fotoğraf olduğu ve 5GB'dan fazla yer kapladıkları için dediğinizi şimdilik yapamıyorum ancak farklı bir çözüm öneriniz varsa açığım.
50GB saklama alanı aslında 6₺ civarında bişey. Bu çok fazla bir tutar değil :). Ben olsam bir aylık satın alırım ve gerekli yedeği yaptıktan sonra sıfırlama işlemini yaparım. Aboneliğinizi resimleri tekrar cihaza indirdikten sonra Ayarlar>iTunes ve Appstore>Hesap>Aboneliklerim kısmından iptal edebilirsin. Ya da aylık 6 Lira ödersin. Ben ödüyorum kafam rahat :okay:

Tips
Tips
Üst Alt