Neler yeni

iOS 15.1.1 Xina JB

wist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhaba,

iPhone 12 Pro Max kullanıyorum. iOS 15.1.1'de bırakmıştım cihazı. Xina JB yüklü ama 1.1.18'e kadar jb yapabiliyorum. 2'ye çıkarttığım zaman telefon kilit ekranında şebeke vs. gelmiyor sonra resping atıp öyle kalıyor cihaz.

Dopamine deneyeyim dedim. Her jb yapışımda cihaz elmada kalıyor. Xina iyi ama onda da kullanırken bazen ana ekranda bazen uygulamalarda donma oluyor. Özellikle yeni uygulama yüklediğimde app store olsun sileo vs. olsun her yükleme sonrası resping atıp loading ekranında kalıyor. (elma değil)

Bu gibi sorun yaşamış olan var mı? Kısa bi bakındım ama bulamadım.

Cihaz
iPhone 12 Pro Max
Sürüm
15.1.1

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Xina 15 jb kaldır
Mesaj düzenlendi:

Sonrasında Dopamine jb yap

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hata ediyorsun
Mesaj düzenlendi:

Çok basit işleri zora nasıl soktun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Uğraşma cihazdan pili bitsin açılır

Son düzenleme:

wist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Hata ediyorsun
Mesaj düzenlendi:

Çok basit işleri zora nasıl soktun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Uğraşma cihazdan pili bitsin açılır
Sorunum elmada kaldı telefon açılmıyor değil ki hocam. Xina'yı kullanıyordum. Stabil olmayan bir jb aracıydı en nihayetinde. Neyse teşekkür ederim ilginize. Belki benzer sorunları yaşamış bilen çıkar.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşım cihazın pili bitsin uğraşma
Mesaj düzenlendi:

Açıldı sanırım

wist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaşım cihazın pili bitsin uğraşma
Mesaj düzenlendi:

Açıldı sanırım
Hocam iPhone 4S'ten beri jbli cihaz kullanıyorum. Elmada kalma gibi derdim yok. Cihazın açılmama durumu da yok. Sorunum aşağıdaki gibi

1- ekranda bazen uygulamalarda donma oluyor.
2- yeni uygulama yüklediğimde app store olsun sileo vs. olsun her yükleme sonrası resping atıp loading ekranında kalıyor.
3- telefon kilit ekranında şebeke vs. gelmiyor sonra resping atıp öyle kalıyor

Tekrarlıyorum. Elmada kalma ya da cihazın açılmama durumu yok. Gerekirse hard reset ile açabiliyorum.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba,

iPhone 12 Pro Max kullanıyorum. iOS 15.1.1'de bırakmıştım cihazı. Xina JB yüklü ama 1.1.18'e kadar jb yapabiliyorum. 2'ye çıkarttığım zaman telefon kilit ekranında şebeke vs. gelmiyor sonra resping atıp öyle kalıyor cihaz.

Dopamine deneyeyim dedim. Her jb yapışımda cihaz elmada kalıyor. Xina iyi ama onda da kullanırken bazen ana ekranda bazen uygulamalarda donma oluyor. Özellikle yeni uygulama yüklediğimde app store olsun sileo vs. olsun her yükleme sonrası resping atıp loading ekranında kalıyor. (elma değil)

Bu gibi sorun yaşamış olan var mı? Kısa bi bakındım ama bulamadım.
Kullandığım süre boyunca Xina'da en kararlı sürüm, 1.1.5'ti. Zaten kullandığım tweaklerin yeterince desteği olmadığı için 1.1.7 sonrası kullanmayı bırakmıştım. Bazı sürümleri çok başa bela bir jb aracı. 1.1.6 sürümünde mesela bir tweak yüzünden sürekli respring atıyordu. Şu an dopamine ile jb yapabilirsin. Şu an Xina kurulu ise içinden jb'yi kaldır. Sonrasında istersen direkt Dopamine yükle yada Xina'yı kaldırdıktan sonra cihazı geri yükle de yapabilirsin. (JB'yi görmeyeceği için sürüm kaybetmezsin)

iPhone 11 Pro iOS 15.0.1 ile devam ediyorum. Şu an 17 gün oldu Dopmine ile bir sorun yaşatmadı. JB'yi kaldırıp, temiz kurulum yapıp sonrasında Dopamine kurmanı tavsiye ederim.

wist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Kullandığım süre boyunca Xina'da en kararlı sürüm, 1.1.5'ti. Zaten kullandığım tweaklerin yeterince desteği olmadığı için 1.1.7 sonrası kullanmayı bırakmıştım. Bazı sürümleri çok başa bela bir jb aracı. 1.1.6 sürümünde mesela bir tweak yüzünden sürekli respring atıyordu. Şu an dopamine ile jb yapabilirsin. Şu an Xina kurulu ise içinden jb'yi kaldır. Sonrasında istersen direkt Dopamine yükle yada Xina'yı kaldırdıktan sonra cihazı geri yükle de yapabilirsin. (JB'yi görmeyeceği için sürüm kaybetmezsin)

iPhone 11 Pro iOS 15.0.1 ile devam ediyorum. Şu an 17 gün oldu Dopmine ile bir sorun yaşatmadı. JB'yi kaldırıp, temiz kurulum yapıp sonrasında Dopamine kurmanı tavsiye ederim.
En kötü öyle bir yol deneyeceğim. Şu anda dopamine kurmaya çalıştığım zaman jb yapıyor ama yukarıda da dediğim gibi şebeke gelmiyor ve kilit ekranında kalıyor. Cihaz donuyor orada. Bakalım deneyeceğim bugün.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
En kötü öyle bir yol deneyeceğim. Şu anda dopamine kurmaya çalıştığım zaman jb yapıyor ama yukarıda da dediğim gibi şebeke gelmiyor ve kilit ekranında kalıyor. Cihaz donuyor orada. Bakalım deneyeceğim bugün.
Dopamine 2.0 yayınlandı. Hâlen işiniz çözülmediyse, onu da deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt