Neler yeni

ios 12 jb kaldirma

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cydia sapitti ve bazi tweakleri silmeye zorluyor, bugun oldu hic bisey kurmadan, bi kac kiside daha olmus, velhasil ne yaptiysam toparlayamadim, cydia bos gorunmeye basladi en son, unc0verdan restore rootfs yaptim ama o da hata verip durdu, sileo kurdum suan ama stabil degil cakisiyor galiba, restoresiz sadece cydiayi, sileoyu ve kalintilarini silebilecegim bir yol var midir?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
cydia sapitti ve bazi tweakleri silmeye zorluyor, bugun oldu hic bisey kurmadan, bi kac kiside daha olmus, velhasil ne yaptiysam toparlayamadim, cydia bos gorunmeye basladi en son, unc0verdan restore rootfs yaptim ama o da hata verip durdu, sileo kurdum suan ama stabil degil cakisiyor galiba, restoresiz sadece cydiayi, sileoyu ve kalintilarini silebilecegim bir yol var midir?
Restore etmeden kaldırmanın bir yolu yok diye biliyorum. unc0ver için restore rootfs den ziyade succession kullanmanı tavsiye ederim.

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Benim başıma benzer bir olay geldi. Ben sileo da kurulu olanlar kısmından sileoyu kaldır yaptım ve telefon jailberakli olarak çalışmaya devam etti ama sileo kalktı. sonra yedek alıp telefonu resetlediğimde açıldığında sileo yoktu ve jailberak kalmıştı. Bu şekilde olmazsa telefonunda filza yüklü ise filzadan sileoyu silip telefona reset atabilirsin. Ben böyle sileoyu silip chimera vardı bende, daha sonra unc0ver yükledim.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Chimera'dan restorerootfs yap.

Tips
Tips
Üst Alt