Neler yeni

iOS 12 JB hk. sorular

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar ios 12 jailbreakini bekliyorum sizin gibi geldiğinde source eklemem gerekiyor mu önerileriniz en son 3 yıl önce kullanmıştım jailbreaki şuan tekrar denemek için bekliyorum ios 12 jailbreaki ve tweaklere ihtiyaçım var önerilerniz var mı teşekkürler

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar ios 12 jailbreakini bekliyorum sizin gibi geldiğinde source eklemem gerekiyor mu önerileriniz en son 3 yıl önce kullanmıştım jailbreaki şuan tekrar denemek için bekliyorum ios 12 jailbreaki ve tweaklere ihtiyaçım var önerilerniz var mı teşekkürler
Kardeş önce bir İos 12 ye jailbreak çıksın gerisi kolay burda herkes yardımcı olur sana....ama malesef su an beklemeniz gerekiyor....

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumu takipte kalın güncelleme yapmayın sabredin güzel günler göreceksiniz :okok:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak geldiği zaman güncel repoları/kaynakları elbette ekleyeceğiz. Daha önce hangi Jailbreak aracını kullandınız bilmiyorum fakat iOS 12 için Jailbreak yapılmadan hangi Tweaklerin çalışacağını, hangilerinin sürüme uyumlu olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey @sametsurmeli hocamın dediği gibi forumu takipte kalmak olacaktır. Mümkün olabilecek en düşük sürümde kalmaya çalışın. Ayrıca eğer ki yapmadıysanız, JailbreakTR Special adresinden Güncelleme Kapatma profilini yükleyin. İyi forumlar!

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hangi sürümlere çıkacak fikri olan varmı ios 12.0.1 deyim

Tips
Tips
Üst Alt