Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar daha önce de 12.1.2 jb kullanırken cihaz belli aralıklarla açılmıyordu hiç evet bazı tweaklar vardı satın almadığım. Ama kaldırırdım hala devam ediyordu. Şimdi 12.4 kullanıyorum dün akşam Jb yaptım kurduğum tweaklar şöyle resimdeki gibi. Dün akşam pc başında otururken gene kilitledim cihazı ve 5 dakika sonra gibi açmak istediğimde cihaz gene kapanmıştı yani hiç bir belirti olmuyor. Ses açma kısma ve powera basıp hard reset atıyorum açıldığında safe moda atmış oluyor. Axon kuruluydı kaldırdım gece yatarken bi sıkıntı yoktu sabah kalktım gene aynı sorun cihaz simsiyah hiç bir işlem yapmıyor ekran simsiyah gene hard reset atıp açtım gene safe moda atmış. Axonu tekrar kurmuştum ve kaldırdım şimdi sizlerden isteğim bu sorunu nasıl çözeriz. Kurulu olan tweaklar resimdekiler bişeyde yok yani adam akıllı. Bu sorunun kaynağını bulabilirmiyiz ? İnanın jb soğudum gitti daha önce sileoya geçmiştim gene bu sorunla karşı karşıyayım. IMG_0122.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Unc0ver ayarları böyle bi oynama yapmadım IMG_0124.JPGIMG_0123.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aquarist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s 12.4 jailbreak yaptım 3.5.1 kullandım sorunsuz kuruldu ve tweakları kullanabiliyorum lakin, cydia da kurulu tweakı seçip "paket ayarlarını değiştir" yada altındakileri seçip girmek istediğimde girmeyip o sütun seçiliymiş gibi kalıyor sizde de böyle mi ?

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydown tweaki çalılıyor mu diye kurmuştum fakat kaldırmak istediğim de cydia kapanıyor. nasıl silebilirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydown tweaki çalılıyor mu diye kurmuştum fakat kaldırmak istediğim de cydia kapanıyor. nasıl silebilirim
Uncover ayarlardan load tweaks sekmesini kapatıp jb yapın ve cydia içinden silin. Filza ile de aratarak çıkanları silin.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Görevli arkadaşlar A12 cihazlar için bir gelişme yok değil mi şuan için

alpay39

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos 12.4 te telefona jb attim fakat hic bi tweak kurulumu gerceklesmiyor sebebi nedir?

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar telefonu kapatmak zorunda kaldım.
Açtıktan sonra dün kurulumunu yapmış olduğum uncover 3.5.3 versiyonu ile jb aktif etmek istedim ama bir türlü aktif olmu ilerlem ekranında exploid yüklenirken 2/31 de atıyor
bu bir kaç denememde değiştmedi sonra 8/31 de kaldı 10 defa denedim hep aynı restart atıp duruyo. İpactordan doyayı yeniden atıyım dedim bu defa ipactor hata veriyo hem macta hem windowsta yükleyemiyorum ipa dosyasını
Vazgectim ipa tweakbox tan yükledim ondada 8/31 exploid yükleme ekranında resetliyo
Sorunu nasıl aşabilirim

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selam arkadaşlar. Ben jailbreak yapmıştım normaldi herşey. Bir tweak yükledim (LockScreen Plus sanırım) sonra springboardı yeniden başlatırken telefon restore yaptı. Unc0verdan yenıden jailbreak yaptığımda tamamlanıyor, springboard yeniden başlatılırken restore atıyor telefon ve jailbreaksız açılıyor. Böyle bi döngüde kaldım sorun nedir?

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar. Ben jailbreak yapmıştım normaldi herşey. Bir tweak yükledim (LockScreen Plus sanırım) sonra springboardı yeniden başlatırken telefon restore yaptı. Unc0verdan yenıden jailbreak yaptığımda tamamlanıyor, springboard yeniden başlatılırken restore atıyor telefon ve jailbreaksız açılıyor. Böyle bi döngüde kaldım sorun nedir?
Kardeş bende o döngü ekranında kaldım uncover sürümün kaç

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeş bende o döngü ekranında kaldım uncover sürümün kaç

Ben sorunumu çözdüm bu arada uncover 3.5.3 ten kaynaklı idi
ignition.fun sayfasında safariden indirebiliyon onla yaptığımda sorunsuz bi şekilde jb aktif oldu

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben sorunumu çözdüm bu arada uncover 3.5.3 ten kaynaklı idi
ignition.fun sayfasında safariden indirebiliyon onla yaptığımda sorunsuz bi şekilde jb aktif oldu

Yok daha önce çalıştı unc0ver. Load Tweaks’ı kapatıp jailbreak yaptım. Son indirdiğim tweak’ı sildim. Load Tweaks’la yeniden Jb yaptım çözüldü.

lmacht

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar..12.4 jb den sonra power tuşu aktif degil,safe modda yada jb sizken çalışıyor..acaba yüklediğim tweaklerdn mi kaynaklanıyor olabilir, yoksa unc0ver ın üzerinde bi ayarmı var?

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
pwn20 3.5.3 ü sanırım askıya aldı.

3.5.2 öneriyor a7-a11 chipsetli cihazlara. 3.5.2 yi kullanın arkadaşlar. 3.5.3 problemli.

kornea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba iPhone 6 iOS 12.4 unc0ver jb kullanıyorum cydia nın ana ekranındaki hiç bir sekmeye girmiyor bastığımda lütfen yardım edin

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yüklediğin tweaklerden sorun olabilir. Rootfs yapılıp temizler misin cihazı ?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Pasithea 2 tweakini Chimera ile kullanan var mı? unc0ver'da sorun yokken Chimera 1.3.3 ile denediğimde Safe Mode'a atıyor telefonu. Aynı şekilde, Anemone ile tema ayarlamak istediğimde önce Safe Mode'a atıyor telefonu, fakat tekrar respring yaptığımda tema sorunsuz ayarlanmış oluyor. Sanırım ya bunların 12.4 için hala güncellenmesi gerekiyor, ya da sadece bende bir sorun oluştu.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pasithea 2 tweakini Chimera ile kullanan var mı? unc0ver'da sorun yokken Chimera 1.3.3 ile denediğimde Safe Mode'a atıyor telefonu. Aynı şekilde, Anemone ile tema ayarlamak istediğimde önce Safe Mode'a atıyor telefonu, fakat tekrar respring yaptığımda tema sorunsuz ayarlanmış oluyor. Sanırım ya bunların 12.4 için hala güncellenmesi gerekiyor, ya da sadece bende bir sorun oluştu.
Chimera ile Cydia’da çalışan bazı tweakler çalışmıyor. Bende anlamış değilim.

Tips
Tips
Üst Alt