Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hata görüntüsü nedir.
Chimera ipa yı cydia impactor ile pc den yükleyin ve cihazı uçak moduna alıp deneyin.
yani sileo açılır gibi yapıp kapanıyor dediğiniz yöndemi deneyip habeer edeyim hocam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bunu nasil cozucem arkadaslar tweakler ayarlarda gozukmuyo ;( ve boyle bisey cikiyo(uncoverdan chimeraya gecincw boyle oldu)
Cihazı en sonunda elmada bırakacaksın bu gidişle.
Safe mode da cydia yı aç ve kurulu olan tweakları kaldır.
Konu linkinden Succession ile restore et ve temiz kurulum yap.

Cetin1972

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hallettim eyvallah
Mesaj düzenlendi:

Birde bisey sorucam garip bir kasma var telefonda sadece en sola ve yukari kaydirdigimda neden olabilir (animationbefast kurulu degil)

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhaba arkadaşlar
iPhone 7 Plus ios 12.2 sürümlü cihazıma unc0ver jailbreak yapmak istedim. Cydia yuklendi tweak yuklemeye calistiktan sonra kendi kendine reset atti ve acilinca da tekrar jailbreak yapmak istedim fakat “ unable to repair system “ hatasiyla karşilastim. Acaba yardim edebilecek olan var mi ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hallettim eyvallah
Mesaj düzenlendi:

Birde bisey sorucam garip bir kasma var telefonda sadece en sola ve yukari kaydirdigimda neden olabilir (animationbefast kurulu degil)
İcleaner ile tweaklarını devre dışı bırak ve sıra ile etkinleştirerek kontrol et.
Kullandığın repolar ve yüklediğin tweaklar sorunludur.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
iPhone 7 Plus ios 12.2 sürümlü cihazıma unc0ver jailbreak yapmak istedim. Cydia yuklendi tweak yuklemeye calistiktan sonra kendi kendine reset atti ve acilinca da tekrar jailbreak yapmak istedim fakat “ unable to repair system “ hatasiyla karşilastim. Acaba yardim edebilecek olan var mi ?
Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore yapıp yeniden başlayabilirsin. Veya cihaza hard reset at 5 dk bekle ve uçak moduna alıp jb yapmayı dene.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Açmak için sağdan sola doğru çok hafif kaydırır gibi yapıp basın, böyle açılıyor sadece bildiğim kadarıyla.

Denizlili

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s telefonumdaki uygulamaları silemiyorum ve ya AppStore’dan uygulama indiremiyorum çarpı işareti geliyor basıyorum ama bişey olmuyor unc0ver jailbreakli telefonum bunun nedeni nedir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
5s telefonumdaki uygulamaları silemiyorum ve ya AppStore’dan uygulama indiremiyorum çarpı işareti geliyor basıyorum ama bişey olmuyor unc0ver jailbreakli telefonum bunun nedeni nedir
Jb devre dışı denedinizmi.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gün icinde ara ara bazen sarjdayken flan bi bakiyorum jbsiz hale dönüyor telefon.. crackli tweek flan yok walla kaldiracam artik bu jb yi arkadas
Bu listedeki ücretli tweaklerin hepsini satın mı aldı ız.hepsi lisanslı yani.bir de unc0ver mı kullanıyorsunuz.?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu listedeki ücretli tweaklerin hepsini satın mı aldı ız.hepsi lisanslı yani.bir de unc0ver mı kullanıyorsunuz.?

Evet ucretli olanlarn hepsini satinaldim. Unc0ver kullaniyorum

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@trankobuskas

unc0ver uygulamasını cihazına nasıl yüklüyorsun ?

Çeşitli imza sitelerinden yüklüyorsan, sorun bu yüzden olabilir.

Cihazınıza profil yükleyen imza sitelerinden indirdiğiniz uygulamalar değiştirilmiş ve oynanmış oluyor genelde. Bu yüzden stabil bir JB Kullanamıyorsunuz.

En temizi Jb ipalarını geliştiricilerin kendi sirenlerinden indirip Cydia İmpactor ile cihaza kurmak.

Kenan___

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@trankobuskas

unc0ver uygulamasını cihazına nasıl yüklüyorsun ?

Çeşitli imza sitelerinden yüklüyorsan, sorun bu yüzden olabilir.

Cihazınıza profil yükleyen imza sitelerinden indirdiğiniz uygulamalar değiştirilmiş ve oynanmış oluyor genelde. Bu yüzden stabil bir JB Kullanamıyorsunuz.

En temizi Jb ipalarını geliştiricilerin kendi sirenlerinden indirip Cydia İmpactor ile cihaza kurmak.

Kenan___
Cydia impactor ile yukledim

HollllyBedirhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba Ben En Son 2 Tweak İndirdiğimden Beri Diğer Tweakler İnternetin Olmadığını Söylüyor Mesela AppCake Veya Cydia Aslında İnternet Yok Demiyo Ancak AppCake'i Açtığımda Durmadan O Şey Dönüyo Ve Asla Açılmıyo Cydia'da İse Bişey Yükleyeceğim Zaman İndiriliyor Şeyinde Takılıp Kalıyo

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba Ben En Son 2 Tweak İndirdiğimden Beri Diğer Tweakler İnternetin Olmadığını Söylüyor Mesela AppCake Veya Cydia Aslında İnternet Yok Demiyo Ancak AppCake'i Açtığımda Durmadan O Şey Dönüyo Ve Asla Açılmıyo Cydia'da İse Bişey Yükleyeceğim Zaman İndiriliyor Şeyinde Takılıp Kalıyo

Cihaz ayarlarından ağ ayarlarını sıfırlayın.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Sil gitsin AppCake veya benzer Tweakleri... zaten %99 içerikteki .ipa’lar çöp...

AppCake uygulaması içerisindeki ipalar ya çalışır yada çalışmaz..

Çalışan ipalar: zamanla sadece cihaza zarar verirler (AppStore,AppleID) bilgilerini kopyalar..

Çalışmayan ipalar: direk Error hatası verir , yada yükleme ibresi başlar ve öylece kalır..

Sonuç: “iCatNew” diye bir araç yüklenir yukardaki işlemleri yaparken...
bu “iCatNew” dosyası yada daha doğrusu Araçı Cihazı taramaya başlar ve içerde ne varsa başka bir sunucuya aktarım yapar..

iCatNew aracı cihazdan silinmez, Filza ile silinse bile Icloud yedekte, ITunes yedekte kalır...

Sadece DFU veya FutureRestore ile silinir..

Vakit bulursam detaylı bir konu açarım..

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar , uncover jailbreak yüklü bende , sürüm 12.1.4 , cihaz aralıklarla kendi kendine respring atıyor , çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirmi !!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar , uncover jailbreak yüklü bende , sürüm 12.1.4 , cihaz aralıklarla kendi kendine respring atıyor , çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirmi !!
9 mesaj yukarıdan aşağıya okuyun.

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver ile 12.2 jailbreak sahibiyim.
Sorunum cydiaya tıkladığım zaman atıyor girip yeniden jb yaptım aynı sonuç. Unc0ver ayarlarında bir ayar varsa söylermisiniz. tweaklar çalışıyor, teşekkürler

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Telefonu kapatıp açın, Load Tweaks kapatıp Jailbreak yapın. Cydia hala açılmıyorsa, unc0ver ayarlarından "ReInstall Cydia" açıp Jailbreak yapın.

Tips
Tips
Üst Alt