Neler yeni

ios 12.5.5 jailbreak unc0ver

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 12.5.5 unc0ver unsupported yazıyor. 12.5.5 unc0ver desteği yok diye bir yazı görmemiştim. Hata mı alıyorum yoksa 12.5.5 desteği yokmu?

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Unc0ver desteği gelmemiş olabilir. Bende denemedim hala. Ama Chimera 12.5.5 'e destek verdi. Onu deneyebilirsin.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
daha önce chekra1n ve unc0ver kullandım. chimera denemedim unc0ver ile yapmaktan bir farkı var mı nerden indirip yapabilirim. Zahmet olmazsa anlatabilir misin ?
Unc0ver desteği gelmemiş olabilir. Bende denemedim hala. Ama Chimera 12.5.5 'e destek verdi. Onu deneyebilirsin.
Mesaj düzenlendi:

daha önce chekra1n ve unc0ver kullandım. chimera denemedim unc0ver ile yapmaktan bir farkı var mı nerden indirip yapabilirim. Zahmet olmazsa anlatabilir misin ?
deniyoum chimerayı fakat jailbreak tuşuna bastığımda sürekli restart atıyor hiç tamamlanmıyor.

Son düzenleme:

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz

Mesaj düzenlendi:

deniyoum chimerayı fakat jailbreak tuşuna bastığımda sürekli restart atıyor hiç tamamlanmıyor.

Bende henüz denemedim. Telefon tamirde. sadece takip ettiğim kadarıyla biliyorum. Chimera sitesinde 12.5.5'e destek verdi yazıyordu. Denediğim zaman bilgi veririm. Şuan deneyecek o sürümde telefon yok bende.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende henüz denemedim. Telefon tamirde. sadece takip ettiğim kadarıyla biliyorum. Chimera sitesinde 12.5.5'e destek verdi yazıyordu. Denediğim zaman bilgi veririm. Şuan deneyecek o sürümde telefon yok bende.
teşekkürler

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
son versiyon uncover ile 12.5.5 desteği geldi iyi forumlar.

ANAFART

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba iphone 6 ios 12.5.5 telefonuma jailbreak atmak istiyorum nasıl atabilirim.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
sitedeki uncover konusundan yapabilirsiniz @ANAFART

Tips
Tips
Üst Alt