Neler yeni

iOS 12.4den 13’e güncellemek mantıklı mı?

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba iPhone 6s telefonumda 1 yıldır 12.4 unc0ver jailbreak kullanıyorum. Sizce iOS 13’e güncelleyip checkrain jailbreak yapmalımıyım? Bilgisayarımda haclintosh var. Sizce hangi sürüm daha iyidir? unc0ver’ın iOS 13.3’e geleceği konusunda haberler var, eğer öyle olursa bilgisayardanda kurtulurum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iPhone 6s telefonumda 1 yıldır 12.4 unc0ver jailbreak kullanıyorum. Sizce iOS 13’e güncelleyip checkrain jailbreak yapmalımıyım? Bilgisayarımda haclintosh var. Sizce hangi sürüm daha iyidir? unc0ver’ın iOS 13.3’e geleceği konusunda haberler var, eğer öyle olursa bilgisayardanda kurtulurum.
Bak cevabı zaten kendin vermişsin.checkra1n de PC ye bagımlısınız.ama Uncover öyle değil her an istediğiniz yerde jb yapabilirsiniz.gerçi bende 12.4 Uncover dan geçtim 13 e ama benimki merak ve Hobby.sırf bunun için MacBook aldım 2.el..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bak cevabı zaten kendin vermişsin.checkra1n de PC ye bagımlısınız.ama Uncover öyle değil her an istediğiniz yerde jb yapabilirsiniz.gerçi bende 12.4 Uncover dan geçtim 13 e ama benimki merak ve Hobby.sırf bunun için MacBook aldım 2.el..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende merak yüzünden geçeceğim. Pcye bağlı olma dışında herhangi bir artısı eksisi var mı? Performans artışı düşüşü vs?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende merak yüzünden geçeceğim. Pcye bağlı olma dışında herhangi bir artısı eksisi var mı? Performans artışı düşüşü vs?
Daha iyidir o konuda bypass yapmadığı direkt bootrom aracılığıyla sistem boot etmeden korumaları devre dışı bıraktığı için daha stabil

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben geçtim 13’e şimdide 12.4’e geri dönmek istiyorum. 😁 Şarj konusunu, PC’ye bağımlı olmasını beğenmedim. İlk zamanlar sorun olmuyor ama bir süreden sonra can sıkıcı oluyor.

Şarjın bitmiyor ama bir tweak yüklüyorsun reboot ettiriyor cihazı. Hop hackintosh’a geç jb yap. Sonra geri Windows’a dön takıl, hooop yeni bi tweak reboot ettirir sonra yine aynı terane. O yüzden kalmak en doğrusu.

Bu dediğim çok, sürekli olmuyor ama yapınca da dediğim gibi can sıkıyor.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benimde cihazım 6S, 12.4 sürümünde Unc0ver kullanıyorum.

Olur da Hackintosh bulamam ve jailbreaksiz kalırım diye sürüm yükseltmekten vazgeçtim.
Zaten çokça kararsız tweak yükleyip kasma sorunu yaşayınca, Succession ile restore edip keyfime bakıyorum.

iOS 13 JB hakkındaki yorumum ise ;
Unc0ver geliştiricileri Jailbreak çıkarabilecekleri sürümün imzası kapanmadan önce sürüme uygun haber vermeye çalışıyorlar. (Şu sürümde kalmanızı öneririz şeklinde)

Karar sizin.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben geçtim 13’e şimdide 12.4’e geri dönmek istiyorum. 😁 Şarj konusunu, PC’ye bağımlı olmasını beğenmedim. İlk zamanlar sorun olmuyor ama bir süreden sonra can sıkıcı oluyor.

Şarjın bitmiyor ama bir tweak yüklüyorsun reboot ettiriyor cihazı. Hop hackintosh’a geç jb yap. Sonra geri Windows’a dön takıl, hooop yeni bi tweak reboot ettirir sonra yine aynı terane. O yüzden kalmak en doğrusu.

Bu dediğim çok, sürekli olmuyor ama yapınca da dediğim gibi can sıkıyor.
Hangi tweak reboot ettiriyor

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Şarz sorun yüzünden asla 13 e geçmeyim derim benim cihaz iPhone 8 yinede pişmanım geçtiğime 12 çok daha iyi idi pil konusunda pili sifit Apple de değiştirdim ama maksimum 3 saat gidiyor hücresel veri ile 12 de 4 saat 4.5 saat giderdi

Tips
Tips
Üst Alt