Neler yeni

ios 12.4.5 cydia sifirlama

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
uzun ugraslar sonucu ipad air'i ios 12.4.5 e ra1nusb ile jb yaptim, bundan once ios 9.3.3 jb'liydi cihaz, ayarlarim bozulmasin diye 9.3.3ten 12.4.5e guncelledim, galiba bu yuzden suan cydiaya girdigimde ios 9.3.3teki tweaklerim ve repolarim kurulu duruyor 51 tane guncelleme cikiyor, ama guncellemede hata veriyor silmek istesemde hata veriyor, cydia substrate sileyim hersey gitsin dedim onda da hata veriyor, ben bu cydiayi ve cydiaya ait olan onceki herseyi nasil silebilirim, cydiayi nasil sifirlanmis gibi acabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Checkra1n uygulaması içerisinde restore system sekmesi ile jb yi sıfırlayın ve tekrar jb yapın ( tüm repo ve tweaklar silinir)

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Checkra1n uygulaması içerisinde restore system sekmesi ile jb yi sıfırlayın ve tekrar jb yapın ( tüm repo ve tweaklar silinir)
dedignizi bende farkettim ve yaptim, cydia silindi, tekrar jb yaptim cydiaya girdim hersey ayni duruyodu, hic bisey degismedi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İşlemi tekrar yapın (tamamen sıfırlanması gerekli)

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İşlemi tekrar yapın (tamamen sıfırlanması gerekli)
tekrar yaptim, bence de sifirlanmasi gerek ama cydiayi tekrar kurdugumda icerik ayni geliyor, sifirlanmiyor bu turlu, baska bi yontem var midir acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İos 9 da Jb li olan cihazınızı 12.4.5 e restore yapmadan güncelleme yapmanız sonrası sorun oluşmuş (ios 9 ve ios 12 de jb araçları farklı)
İcleaner pro yükleyebilirseniz ayar dosyaları bölümünden cydia ayar dosyasını silin ve cydiayı tekrar açın.
Sorun çözülmez ise cihazınızı dfu mod da restore yapın ve restore sonrası icloud ve itunes yedek geri yüklemesi yapmadan yeni bir cihaz olarak kurulumu tamamlayın ve tekrar jb yapın.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telefonu sıfırlayın
yedek yüklemeyin. kişileri 3utools ile yükleyin iclouddan yedek yüklemeyin. iyi günler.

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 9 da Jb li olan cihazınızı 12.4.5 e restore yapmadan güncelleme yapmanız sonrası sorun oluşmuş (ios 9 ve ios 12 de jb araçları farklı)
İcleaner pro yükleyebilirseniz ayar dosyaları bölümünden cydia ayar dosyasını silin ve cydiayı tekrar açın.
Sorun çözülmez ise cihazınızı dfu mod da restore yapın ve restore sonrası icloud ve itunes yedek geri yüklemesi yapmadan yeni bir cihaz olarak kurulumu tamamlayın ve tekrar jb yapın.
telefonu sıfırlayın
yedek yüklemeyin. kişileri 3utools ile yükleyin iclouddan yedek yüklemeyin. iyi günler.
son care dediklerinizi yapacagim artik, sagolun

Tips
Tips
Üst Alt