Neler yeni

iOS 12.4.1 mi 13.x mi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 6s 32 GB
iOS 12.4 yüklü
Jailbreak yok

Sizce hangisi yükleyim veya ne yapmamı önerirsiniz?

12.4 ile devam mı edeyim yoksa iOS 13 e mi geçeyim az kaldı zaten.

jailbreak i bi kenera koyun Siz iOS 13 yükler miydiniz veya şu nedenle yüklerim yüklemem dediğiniz var mı?

3rky3zc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s için ios 12 bulunmaz sürüm. O yüzden kıymetini bilmek lazım. İos 13 de performans ve pil sorunu yaşarsınız muhtemelen

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iOS 13 sürüm zati çıkmadı Jb istemiyorsan iOS 12.4.1 yükle

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
İPHONE 6S donanım olarak zaten geri kaldı ios 13 yazılımı ile dahada performans düşecektir işlemciye binen yükten ötürü haliyle şarj problemleride olacak her sürümde cihaz biraz daha eskitildiğini ve her gelen sürümde başka bir sorunla karşılaşıldığı tecrübesine sahipken sürekli en güncel sürüme geçme isteği iphone kullanıcısı için pekte sağlıklı bir yol olmadığını düşünüyorum .

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Performans önemli değil de batarya performansı önemli.

Ben muhtemelen ilk çıktığın ios 13 ü yüklerim tabii 12.4 imzalar açıksa 1-2 gün test eder denerim sonra 12.4 é geri dönüş yaparım. Resmi IOS 13 hakkında bilgim olur merakım kalmamış olur diye düşünüyorum. Bi sıkıntı olmazsa planım bu şekilde

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
ios 13 beta kullanniyorum batarya sorunu yok evet cihaz yavasliyor 6s icin agir

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios 13 beta kullanniyorum batarya sorunu yok evet cihaz yavasliyor 6s icin agir
Batarya performans sorunu yoksa güzel ki tam resmî sürümde de daha iyi olacaktır. Aynı şekilde cihaz performansı da iyi olacağını düşünüyorum en azından zamanla gelecek güncellemelerle.

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Batarya performans sorunu yoksa güzel ki tam resmî sürümde de daha iyi olacaktır. Aynı şekilde cihaz performansı da iyi olacağını düşünüyorum en azından zamanla gelecek güncellemelerle.
Umarim

Tips
Tips
Üst Alt