Neler yeni

İOS 12.1.1 B3 Sürümüne Nasıl Geçebilirim

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Cihazım ip7 12.1.2 ancak batarya tüketiminden çok rahatsızım. Geçmemi tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum. (Ayrıca nasıl geçiş yapabilirim. Araştırdım ama bir şey bulamadım)

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
burdan seçebilirsiniz 12.1.1 b3 dfu ile ama tuş kilidini açtığınız zaman ekranda sürekli beta uyarısı gelir bunu da isteemzseniz forumda irestore var onla da shsh kaydınızla 12.0-12.1.2 arası bi sürüme geçiş yapabilirsniz

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
shsh kaydım yok. Yeni aldım telefonu :(

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ayarlarda pil durumuna bak. Pil ölü ise sürümün 11.4 olsada nafile..
iOS sürümünü kafandan at. Shsh kaydın yok ise 12.1.2 de kal. Bataryan ölü ise servisde orijinal pil ile değiştir. Kesinlikle farkı hissedersin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Pil %80 ama servis diyor. O zaman pili değiştiricez. Son bir soru sorayım izninizle. Deji batarya önerir misiniz?

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pil %80 ama servis diyor. O zaman pili değiştiricez. Son bir soru sorayım izninizle. Deji batarya önerir misiniz?
Ben olsam yakınında yetkili servis yoksa bile en yakın şehire gitme durumun olursa ilerleyen zamanlarda randevu alıp gerekirse 50 lira fazla ver servisin takacak olduğu pile güven..

Servisdeki eleman İOS mevcut sürüm pili ayarlarda göstermez restore muhabbetleri açarsa size, hayır sıfırlama yapmadan teslim alın cihazı.. Tabi bunu 12.1.2 sürümünden olmayasın diye öneririm!

Kendiniz pil değiştikten sonra ayarlardan tüm ayarları sıfırlayarak pilin ayarlarda gözükmesini sağlamış olursunuz. Tabiki bu pil ayarlarda gözükmeme durumu herkeste olmayabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazım ip7 12.1.2 ancak batarya tüketiminden çok rahatsızım. Geçmemi tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum. (Ayrıca nasıl geçiş yapabilirim. Araştırdım ama bir şey bulamadım)
12.1.2 sürümünden beta sürümüne geçmenizin batarya ömrüne bir faydası olmaz. Başka bir çözüm yolu deneyin

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
iOS 12.1.1 beta 3'ün imzaları hala açık. Yani SHSH olmadan geçiş sağlayabilirsiniz (Salı günü 11.1.3'den 12.1.1 beta 3'e, oradan da SHSH'larım ile 12.0.1'e geçtim).

cihazınız için olan 12.1.1 beta 3 ipsw dosyasını indirin, iTunes üzerinden ALT tuşuna basılı tutarak "Geri Yükle" butonuna tıklayın. Gelen menüden de ipsw dosyasını seçin. :okok:

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Herkese çok teşekkür ederim.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Konu dışı ama yazma gereksinimi duydum, burada ben iPhone X altı cihazlar için 12.1.2 şarj konusunda iyi değil derken, birçok kişinin cihazına 12.1.2 yüklettiniz cici kuş adminler. Okudukça hem üzülüyorum hem de akıl akıldan üstündür sözünün bir kez daha haklılığını görüyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Konu dışı ama yazma gereksinimi duydum, burada ben iPhone X altı cihazlar için 12.1.2 şarj konusunda iyi değil derken, birçok kişinin cihazına 12.1.2 yüklettiniz cici kuş adminler. Okudukça hem üzülüyorum hem de akıl akıldan üstündür sözünün bir kez daha haklılığını görüyorum.
iPhone 6s 12.1.1 ve iPhone 5s 12.1.1 var Batarya Taş gibi... iPhone XR ve XS 12.1.1 test edildi Batarya sorunu yok..

iPhone 7/+ 12.1.1 batarya sorunu yok ama WiFi ve Cellular (GSM) sorunu var

Bence sizin iPhone larınız bozuk

JailbreakTR

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS 12.1.1 beta 3'ün imzaları hala açık. Yani SHSH olmadan geçiş sağlayabilirsiniz (Salı günü 11.1.3'den 12.1.1 beta 3'e, oradan da SHSH'larım ile 12.0.1'e geçtim).

cihazınız için olan 12.1.1 beta 3 ipsw dosyasını indirin, iTunes üzerinden ALT tuşuna basılı tutarak "Geri Yükle" butonuna tıklayın. Gelen menüden de ipsw dosyasını seçin. :okok:
Hocam ios 12 nonceboot nerden bulabilirim rootlessjb yaptım 12.1.1 beta 3 yükledim 12.1.1 normal sürüme veya 12.1.2 sürümüne geçmeyi planlıyorum 12.0.1 geçmek daha mı iyi sizce? Cihaz iphone 6.

Tips
Tips
Üst Alt