Neler yeni

Çözüldü iOS 11 Electra final (Yardım)

onur181

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 11 e uyumlu olmayan tweak yükledim.telefonum açildiginda safe moda almam yaziyordu safe mode aldigimda cydia tikladigimda cydiadan atiyor.bu konuda napmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
safe modda iken en son yüklediğin tweak in dosyaalrını /usr/lib/TweakInject klasöründen silip respring yapar mısın?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
pc ile cihazın ayn wifi de olacak
winscp de sunucu adı kısmına telefonun wifi den aldığığ ipyi gireceksin, port (kapıno) kısmına 22
kullanıcı adı root
şifre ise eğer değiştirmediyse alpine gireceksin. Değiştirdiysen değiştirdiğini gireceksin

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
haptic keyboard iphone x icin uyumlu gorunuyor . cydia dan kurdugumda telefon spring te kaldi.yardim eder misiniz

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
haptic keyboard iphone x icin uyumlu gorunuyor . cydia dan kurdugumda telefon spring te kaldi.yardim eder misiniz
Bazı tweaklarda benimde başıma geldi telefonu hardreset yap jb devredışı kalsın sonra telefon açılınca electra uygulamasına gir tweak butonunu kapat jb butonuna bas jb devreye girsin —-böylece telefon güvenli moda alınacak jb açık ancak tweaklar yüklenmeyecek —- herneyse menüye atmıyor bu işlem kendin ana menüye gel cydia ya gir ve kurduğun bozul tweakı kaldır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şarjı dün gece tamamen bitmişti.sabah kalkıp tekrar açmayacak çalıştım. Oldu ??haptic Keyboard gelmiş.

Tips
Tips
Üst Alt