Neler yeni

iOS 11.0.1 Electra jb li cihazı satışa hazırlamak hk.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cihazı satacağım için sürüm kaybetmeden kişisel bilgilerimi tamamen silmek ve iCloud tan çıkış yapmam gerek shsh blob kaydım yok şimdi sorum şu Electra yi kaldırma yöntemiyle kaldırsam sonra iCloud tan çıkış yapsam sorun olur mu elmada filan kalma olmadan çünkü alan kişide jb yapacak değerli yorumlarınızı bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

H

Hbasdereli

Guest
forumda jailbreak kaldırma ve sıfırlama ile ilgili konular mevcut. eğer dosya sisteminde değişiklik yaptıysanız. önce onları eski haline cevirin. (root klasörü)

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cihazı satacağım için sürüm kaybetmeden kişisel bilgilerimi tamamen silmek ve iCloud tan çıkış yapmam gerek shsh blob kaydım yok şimdi sorum şu Electra yi kaldırma yöntemiyle kaldırsam sonra iCloud tan çıkış yapsam sorun olur mu elmada filan kalma olmadan çünkü alan kişide jb yapacak değerli yorumlarınızı bekliyorum

iCloud çıkabilirsin Electra silmene gerek yok

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Kardeş denedin mi sen bunu eminsin değil mi? Yedeklerimi alıp çıkış yapabilirim Electra varken yani

H

Hbasdereli

Guest
yani alacak kişi jailbreak yapacaksa tabiki sıfırlamayın cihazı riske atmayın. @Berat in dedği en mantıklısı

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tamam anladım da ben iCloud çıkış yapsam yeter başka bir işlem yapmam gerekmez degilmi kişisel veriler için

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Kardeş denedin mi sen bunu eminsin değil mi? Yedeklerimi alıp çıkış yapabilirim Electra varken yani

Aynen Jb de sorun çıkmaz yedekle telefon sıfırlama yapma ama

H

Hbasdereli

Guest
kişiler fotoğraflar son aramalar mesajlar ve appstore aramalarınıda silersin. başkada kişisel veri varsa unuttuğum onlarıda sil ajanda notlar hatırlatıcılar hepsini kontrol et icloud dan çıkış yaptıktan sonra

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tamam bütün resim filan neyse yedekleyip Electra deaktif edip iCloud çıkış yapıyorum doğru mu yanılmıyorsam jb aktif olmamamsi gerek iCloud çıkış yaparken

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Telefonu sıfırlama yapmadığın sürece sorun olmaz

H

Hbasdereli

Guest
farkedeceğini sanmıyorum appstore uygulamalarını komple sil. yoksa ilerde güncelleme alırsa senin apple kimliğini ister

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sen
Tamam bütün resim filan neyse yedekleyip Electra deaktif edip iCloud çıkış yapıyorum doğru mu yanılmıyorsam jb aktif olmamamsi gerek iCloud çıkış yaparken

yinede jb kapalıyken yedekle her ihtimale karşı

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tamam teşekkürler arkadaşlar bakalım evde akşam yapicam

H

Hbasdereli

Guest
cihazına mega uygulamasını kur fotoğraflarını oraya at. bu cihazında ve yeni cihazında hem bilgisayara bağlamak zorunda kalmazsın, hemde hafızan rahatlar birde temiz kurulum herzaman iyidir yedek yüklemek sıkıntı verir sisteme.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Beyler bu arada hiçbir tweak silmeme gerek yok degilmi sonuçta kişisel veri değil jb aynen kalsın ne dersiniz.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu sıfırlama yapmadığın sürece sorun olmaz
Ben cydiayı kaldırım telefonu defalarca sıfırladım sürüm falan kaybetmedim.Neden sürüm kaybedecek ki fabrika ayarlarına dönerken sürüm kaybetmedim ben hiç son 1 ayda 6 kere temiz kurulum yaptım electra için.Stabil olmayan tweakler vb. ile çok uğraştığım için içime sinmedi sürekli temiz kurulum yaptım

H

Hbasdereli

Guest
@JB-Alper satacağı cihazı neden riske atsınki hoşuna gitmezse alan adam restore etsin o onun proplemi. muhtemelen sürümü yüzünden satın almak istiyor alan kişi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@JB-Alper Electra yi hangi yöntemle kaldırdın bilgim olsun belki lazim olur

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben cydiayı kaldırım telefonu defalarca sıfırladım sürüm falan kaybetmedim.Neden sürüm kaybedecek ki fabrika ayarlarına dönerken sürüm kaybetmedim ben hiç son 1 ayda 6 kere temiz kurulum yaptım electra için.Stabil olmayan tweakler vb. ile çok uğraştığım için içime sinmedi sürekli temiz kurulum yaptım
Kardeş bende sıfırladım 2 defa ama adamda cydia kurulu iken sıfırlama yaparsa elmada kalır

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

bende ogluma vericem telefonu oda jailbreakli istiyor iclouddan cikip applari silsem olur dimi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@ahmetto bende emin olmak icin sordum bakalım akşama belli olacak o zaman yazarım hem oglunmus fazla incelemeye gerek var mi iCloud AppStore çık yeter

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@ahmetto bende emin olmak icin sordum bakalım akşama belli olacak o zaman yazarım hem oglunmus fazla incelemeye gerek var mi iCloud AppStore çık yeter

tamamdir sagol

Tips
Tips
Üst Alt