Neler yeni

IOS 10 İçin Iphone X Görünümü/Hareketleri

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
IOS 10 için Iphone X görünümlü tweak yok mu? Baktığım neredeyse tüm tweakler IOS 11 istiyor. IOS 10'a Iphone X görünümünü nasıl kazandırabilirim?

Cihaz
6+
Sürüm
10.2.1

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
X görünümlü tweakler hepsi ios 11 istiyor,sadece statusbar için moveable9 kullanıyordum.
Çok aradım sonuç alamadım.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben de hiçbir şekilde bulamadım Anemone temaları ayarlanıyor ama hareketler olmuyor. Bakalım belki bir yerde gözümden kaçmıştır. Araştırmaya devam.

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Heryere baktım ben. Uzun zamandır araştırıyorum. Ama maalesef 10 uyumlu yok. Çok isterdim desteklesin. Ama nafile.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
X iOS 11 ile geldiği için sanırım iOS 10 için tweak çıkmıyor. iOS 11 için güncelleme bekleyenler var, biz 10 için bekliyoruz 😄

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
10 a gelmez artık. 10 yavaş yavaş ölüyor. Geliştiriciler önüne bakıyo. Arkadakiler umrunda değil. Artık 10 destekli tweak bile çıkmıyo artık. Tıkandı iyice

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
JB'li sürümden iOS12 geçip JB beklemek ne derece mantıklı bilemiyorum. 10.2.1 için de çok uzun zaman beklemiştim. Bazı tweakleri kullanmak için de eldekilerden olmak da var. Arada kaldım güncellemeyi düşünmüyor da değilim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
JB'li sürümden iOS12 geçip JB beklemek ne derece mantıklı bilemiyorum. 10.2.1 için de çok uzun zaman beklemiştim. Bazı tweakleri kullanmak için de eldekilerden olmak da var. Arada kaldım güncellemeyi düşünmüyor da değilim.
Şu anda zaten güncelleme yapsanda IOS 12.0.1’e geçeceksin ve bu sürümün imzası en az 3-4 hafta daha açık olur o yüzden acele etme güncellemek için...

12.0.1 için bir JB haberi henüz Yok ve 10.2.1’de bulunmayan bir sürüm...
Tweak konusuna gelirsek , tamam bazı Tweakler güncelleme almadı veya IOS 11’den itibaren kullanabiliyoruz ama HideMeX, Springtomize ve en önemlisi Activator gibi Dev Tweakler IOS 11 de halen Yok yani ararsın bu Tweakleri

Son düzenleme:

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
E tabe. 3 tane bomba tweak hala yok. İos 10 nun artılarıda extra cabası. Ama insan istio be efsane agam bi little x tweakini ios 10 da görmeyiben çok fazla isterdim bu tweaki 10.2 de kullanmayı…. @efsane agam sana zahmet yazsan şu little x geliştiricisine. 10 içinde bi güncelleme yapsa

Tips
Tips
Üst Alt