Neler yeni

İos 10.3.3 fotoğraflarda bir süre sonra donma

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İos 10.3.3 64t doubleh3lix jailbreak var. fotoğraflar uygulamasında bir fotoğraftayken kendi kendine donuyor yada ekran istemsiz hareket edebiliyor, icleaner tweakı bozmuş olabilirmi(sistem uygulamaları verilerinide temizliyor), bir türlü o donmayı çözemedim,nasıl çözebilirim ?
Kurulu tweaklar vs fotoğrafaki gibi gereksiz tweak yok, sorunu düzeltebilmem için ios 10.3.3 fotoğrafların sistem dosyalarını atabilirseniz güzel olabilir. İcleaner içinden sistem uygulamalarını beyaz listeye alsam artık iyi olacak.
Sorunu cihazı sıfırlamadan çözmem gerek,iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

doguko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
konuyla ilgili bir bilgim yok kusura bakma :( sence yapmalımıyım jailbreak sürüm 10.3.3 cihaz 5s şarj da çok düşüş olur mu ne dersin ?

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
konuyla ilgili bir bilgim yok kusura bakma :( sence yapmalımıyım jailbreak sürüm 10.3.3 cihaz 5s şarj da çok düşüş olur mu ne dersin ?
Pek olmaz, az tweak kullanırsan, maks 10 tweak kur mesela şuan çok stabil değil meridianı beklemek senin için iyi olur, bende double helix var biraz stabil.

Jailbrea yaptığınız cihazda banka işlemi yapmamanız gerekir, güvenlik azalıyor virüs cydiada bile yok denecek kadar az ancak androiddekş root gibi arkaplanda veri akışı oluyor.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam dostum. Eleven tweak i sistem üzerinde baya bir değişim yapıyor. Öncelikle onu deaktif ederek deneyebilir misin?
Olmazsa tweaklerin önce hepsini deaktif edip sırayla açarak denemeni rica edeceğim.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Selam dostum. Eleven tweak i sistem üzerinde baya bir değişim yapıyor. Öncelikle onu deaktif ederek deneyebilir misin?
Olmazsa tweaklerin önce hepsini deaktif edip sırayla açarak denemeni rica edeceğim.
Deneyeceğim teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

Sorun düzelmedi tüm tweakları kaldırdım, eleven sistemi bozmuş olabilirmi ? Dokunmatik ekrani bir süre açık bırakınca istemsiz hareket edebiliyor

Son düzenleme:

doguko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Pek olmaz, az tweak kullanırsan, maks 10 tweak kur mesela şuan çok stabil değil meridianı beklemek senin için iyi olur, bende double helix var biraz stabil.

Jailbrea yaptığınız cihazda banka işlemi yapmamanız gerekir, güvenlik azalıyor virüs cydiada bile yok denecek kadar az ancak androiddekş root gibi arkaplanda veri akışı oluyor.
Mesela diyelim yaptım sonra pişman oldum aynı sürümde(10.3.3.) de kalarak jailbreak'i silebilirmiyim telefonumdan ?

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Mesela diyelim yaptım sonra pişman oldum aynı sürümde(10.3.3.) de kalarak jailbreak'i silebilirmiyim telefonumdan ?
Silebilirsiniz ben osrestorex tweakı ile silip cihazı ayarlardan sıfırlamıştım jailbreak tam anlamıyla silinmişti

Tips
Tips
Üst Alt