Neler yeni

İos 10.2.1 pil sorunu

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mrb arkadaşlar umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır .ip 5s aldım cihazda 10.2.1 yüklü bataryası sağlam gözüküyor battery life uygulamasından kontrol ettiğimde ama inanılmaz çabuk bitiyor şarz jb li cihaz varmı bir çözümü araştırdım bu sorun ıos 10 da varmış

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim batarya %70 lerde olmasına rağmen mobil veri ile olması gereken sürede bitiyor. Günü çıkarmak için parlaklık, mobil veri gibi etkenlere dikkat etmek gerekiyor. Mr.Battery uygulamasından da bir kontrol et bakalım değerler aynı mı?

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Lirium info lite uygulaması ile battery designed max ve battery actuel max değerlerini bi karşılaştırırmısın.

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
[HELP]
Benim batarya %70 lerde olmasına rağmen mobil veri ile olması gereken sürede bitiyor. Günü çıkarmak için parlaklık, mobil veri gibi etkenlere dikkat etmek gerekiyor. Mr.Battery uygulamasından da bir kontrol et bakalım değerler aynı mı?
[/HELP]
Lirium info lite uygulaması ile battery designed max ve battery actuel max değerlerini bi karşılaştırırmısın.
Bahsettiğiniz uygulamaları appstorede bulamadım

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
[HELP]

[/HELP]

Bahsettiğiniz uygulamaları appstorede bulamadım

Bahsi geçen uygulamalar JB ile yüklenen uygulamalar. Sitemizin reposunda batarya kullanımının detaylı ve grafik halinde gösteren tweak mevcut.

Kolay gelsin.

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@arasll lirum device info lite uygulamasını AppStore da bulabilirsin

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
%100 den %1 e aktif kullanım süresi kaç saat dakika yazabilir misiniz?

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
%100 den %1 e aktif kullanım süresi kaç saat dakika yazabilir misiniz?
Malesef son surume geçirdim cihazı pil sorunu ve surekli gelen facetime ve imessage aktif etme uyarısından kurtuldum tabi jb gitti

Tips
Tips
Üst Alt