Neler yeni

İnternet bağlantısı hız sorunu

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar durup dururken 3g internet hızım 1mbit ALTINA düşüyor. Hücresele girip ağ ayarlarını sıfırla dediğim zaman düzeliyor fakat birkaç kullanımda gene düşüyor. Sorun nedir ? Nasıl çözebilirim ? Jailbreakla ilgili mi ? Cihazım iPhone 8 Plus iOS 11.2.2

Fotoğraf olarak gösterdim hızları ağ sıfırlamadan önceki sonraki

Ekli dosyalar

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunun bir çok sebebi var ama seninki dns kaynaklı olduğu gibi görünüyor.
Uygulama Cache Silme şu konuya göz atıp bilgilendirirmisiniz

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cache'yi silmenin hiç bir faydası olmaz IOS (unix) cihazlarda!! Uygulama tekrar açıldımı o cache bölümü tekrar aynı boyutu gösterecektir. Yoksa uygulama her seferinde çok çok geç açılacaktır

Demiş yetkili yorum olarak. Benim sorunuma çare olacak mı ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Vodafone kullanıyorsan bu gayet normal, yani hattınla alakalı olabilir. Çeken bir yere gidip, kapatıp açmayı dene interneti. Hala sorun devam ediyor mu?

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hattım en azından 10 yıldır aynı ve oturduğum yerde aynı yatağımın yeri bile aynı. Sorun ağ ayarlarını sıfırlayınca belki birkaç dakikalığına düzeliyor fakat gene başlıyor sonra aynı sorun
Mesaj düzenlendi:

Bi deneyin yinede
Hocam pardom bu tweaki ne için kullanacağım ne sileceğim de düzelecek çok saçma geldi bana. Benim sorunum bu değilki mbit internet hızı demek

Son düzenleme:

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam sorunum çözülmedi her seferinde ağ ayarlarını sıfırlamak zorunda kalıyorum ne yapabilirim

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ben vodafone kullanıyorum 3g ye düştümü internet kesiliyor, zar zor 4gye geçiyorum da düzeliyor

Tips
Tips
Üst Alt