Neler yeni

Çözüldü İnstagram++ Sorunu

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Sileo için 11.3.1 için instagram++ uygulama içindeki simgesi dahil gözükmüyor ve hiçbir özelliğini kullanamıyorum. Uygulamayı açtığımda ise gelen güncellemeye bastığımda ise sanırım Cydia için olduğundan geçersiz url diyerek güncelleme yapmıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Diğer konunuz silinmiştir bilginize.
Sorununuza gelecek olursak diğer tweaklerde durum nedir?

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Diğer konunuz silinmiştir bilginize.
Sorununuza gelecek olursak diğer tweaklerde durum nedir?
Bilgi için teşekkürler. Youtube tools kullanılabilir durumda, battivator, audio recorder, byebyehud, timeformat gibi tweaklerde herhangi problem yok. Ancak diğer konu başlığımda belirttiğim üzere watusi tools da bazen uygulamadan atma ve birkaç özellik kulanılmama problemi var bunun sebebini ise güncelleme eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgi için teşekkürler. Youtube tools kullanılabilir durumda, battivator, audio recorder, byebyehud, timeformat gibi tweaklerde herhangi problem yok. Ancak diğer konu başlığımda belirttiğim üzere watusi tools da bazen uygulamadan atma ve birkaç özellik kulanılmama problemi var bunun sebebini ise güncelleme eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Merhaba Hocam Tweak bende İos 12.1.2 de kullanıyorum Hangi Repodan indirdiniz ben Unlimapss Reposundan İnstagram++(No Ads) Kullanıyorum Yakın bir zamanda güncelleme geldi dediginiz gibi ++ ibaresi 0.96 instagram sürümünde çalışmıyordu sürüm düşürerek kullanıyordum geliştirici tweak güncelleme getirdi şuan
Her versiyon sürüm ile kullanılabiliyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Yanlış hatırlamıyorsam instagrama gelen son güncelleme sonrası instagram için kurulu olan tüm tweakler off konumuna geçti.
Instagram sürümünü düşürüp dener misin?

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yanlış hatırlamıyorsam instagrama gelen son güncelleme sonrası instagram için kurulu olan tüm tweakler off konumuna geçti.
Instagram sürümünü düşürüp dener misin?
Hakim olmadığım için kusura bakmayın, zahmet olmazsa bununla ilgili tweak i ve nasıl yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Instagram++ her zaman güncelliyor geliştiricisi. Ve şu an da güncel hala kullanıyorum.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hakim olmadığım için kusura bakmayın, zahmet olmazsa bununla ilgili tweak i ve nasıl yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz?
App Admin tweaki ile yapıyorsun dostum.
App Admini kur daha sonra AppStore da kuracağın uygulamaya yükleye bastığında başka bir seçenek daha çıkacak oradan yapıyorsun

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
App Admin tweaki ile yapıyorsun dostum.
App Admini kur daha sonra AppStore da kuracağın uygulamaya yükleye bastığında başka bir seçenek daha çıkacak oradan yapıyorsun
Teşekkür ederim tarifin için. Kurdum şimdi App Admin i takriben hangi sürümünü yüklesem iş görür bir fikrin var mı?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır o simge gelmiyor. Normal instagram ayarlar sekmesinin içerisinde IG Settings olarak çıkıyor fakat orda yaptığım değişikliklerde herhangi değişim sağlatmıyor.
Başka bir sıkıntı var ama ne bilmiyorum maalesef.

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Başka bir sıkıntı var ama ne bilmiyorum maalesef.
Biraz karıştırırken “beta.unlimapps.com” reposu olduğunu farkettim. “repo.unlimapps.com” reposunu eklediğimde otomatik olarak güncelleme geldi ve tweak çalışır duruma geldi. Yardımınız için çok teşekkür ederim sağolun.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz karıştırırken “beta.unlimapps.com” reposu olduğunu farkettim. “repo.unlimapps.com” reposunu eklediğimde otomatik olarak güncelleme geldi ve tweak çalışır duruma geldi. Yardımınız için çok teşekkür ederim sağolun.
Ohooo sen orijinal repo kullanmıyor muydun hocam ya ? :D Adam kendi reposundan Instagram güncellemesi çıkmadan daha güncelliyor tweakı. :D

Tips
Tips
Üst Alt