Neler yeni

Instagram hücresel veride sayfa yenilemiyor

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese merhaba. Wifi ye bağlıyken instagrama girdiğimde hiçbir sıkıntı yok takılma bile yok fakat hücresel veriden girdiğimde instagram internet yokmuş gibi davranıyor. Instagram ++ kullanıyordum sorun onda mı acaba diye onu kaldırdım yine aynı durum, acaba başka bir tweak falan mı çakışıyor emin olamadım cydia eraser ile restore yaptım ve ardından jailbreak yapmadan kullandım biraz öyle denedin instagramı ve sonuç yine aynı. Ne yaptıysam hücresel veriyi açınca instagram internet yokmuş gibi oluyor ne sayfa yeniliyor ne de başka birşey yapıyor. Sizce neden böyle bişey olur? Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Cihaz iPhone 6S 32 GB ios 10.3.2

Cihaz
iPhone 6s
Sürüm
10.3.2

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hattınız instagrama kapalı olabilir
hattı başka telefonda instagrama girmeyi deneyin sorun devam ediyorsa müşteri hizmetlerini arayın
Hocam önceden sorun yoktu sonradan kendiliğinden kapanır mı yani operatör kapatır mı?

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
olabilir dediklerimi yapın olmaz ise geri dönüş yaparsınız
Dediklerinizi yaptım başka cihaza hattımı taktım hattın internetinden o cihazda sadece benim hesapta sorun yaşanıyor başka hesapta hiçbir sıkıntı olmuyor. O telefonda başkasının hattında ve hattın internetinde benim hesabıma girebiliyorum o zaman sorun yaşanmıyor.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
daha az veri kullan seçeneği kapalı mı ?

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
hücresel ayarlarına girin orda hangi uygulamanın hücresel kullanacağı ayarı var ordan instagramı açın

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorunu vpn ile çözdüm sanırım. Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. Böyle bir sıkıntı yaşayanlar vpn yi deneyebilir.

Tips
Tips
Üst Alt