Neler yeni

Impactor Sorunu

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İyi günler dostlar. Arkadaşımın telefonuna impactor ile chimera ipa sını atmaya çalışırken işlemin sonuna doğru yok oluyor. Chimera telefona gelmiyor. Ne yapılması lazım ?

Cihaz
6s
Sürüm
12.2

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum çok ucu açık bir konu açmışsın.
1- Impactoru yönetici olarak çalıştırdın mı?
2- Kullandığın ara kablo orjinal mi?
3- Impactorde revoke certificates yaptın mı?
4- Apple iki faktörlü doğrulama etkinse uygulamaya özgü parola oluşturdun mu? Gibi gibi liste uzaar gider.

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Evet listedekilerin hepsi yapıldı. Zaten 1. si hariç başka bir şey olsaydı daha önceden hata kodu vererek kapanırdı.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Yok oluyor derken, işlem iptal mi oluyor?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iTunes son sürüm olması gerekli, aynı şekilde Impactor da. Bilgisayarı kapatıp tekrar açın.
Impactor çalışırken, iTunes arka planda açık olsun.

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iTunes son sürüm olması gerekli, aynı şekilde Impactor da. Bilgisayarı kapatıp tekrar açın.
Impactor çalışırken, iTunes arka planda açık olsun.
Itunes guncel degildi guncellemesini soyliyeyim. Simdiden tesekkurler

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sana kolay ve sorunsuz yontme vereyim sifirdan apple hesabi ac ikili dogrulama olmadan onun uzerine yap..

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sana kolay ve sorunsuz yontme vereyim sifirdan apple hesabi ac ikili dogrulama olmadan onun uzerine yap..
İşlemin sonlarına doğru Impactor'dan atıyor demiş. Bunun Apple kimliğiyle alakası yok. Aksi halde işlem başlamazdı.
Konuyu tam okumadan öneride bulunmayalım.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dediğin olay bu konu hakkında değilde başka şeylerde faydalı olabilir. Hiç aklıma gelmemişti doğrusu.
Fakat ileride sıkıntı çıkartır mı ki bir şekilde?

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorunu ben apple’ın birkaç arkaplan işlemini (uygulama desteği vs) devre dışı bıraktığım için yaşamıştım temiz bir kurulumla çözdüm. Denemeni tavsiye ederim.

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arakadaşlar bende böyle bi sorun yaşıyorum revoke certifacates yapıyorum 0 yazıyor
Mesaj düzenlendi:

45AF256D-1BCF-4FE9-8083-5F66AE705D9D.jpeg

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arakadaşlar bende böyle bi sorun yaşıyorum revoke certifacates yapıyorum 0 yazıyor
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 13304

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
tam anlamıyla ben de şuan bu sorun ile uğraşıyorum arkadaşlar, yukarıda arkadaşın dediği yolu izlemiştim halbuki, dfu modda 12.4 kurulumu yaptım, itunes güncel,impactoru yönetici olarak denedim vs. yukarıda söylenenlerin hepsini yaptım fakat hala sorun devam ediyor.
Aynı sorunu ben apple’ın birkaç arkaplan işlemini (uygulama desteği vs) devre dışı bıraktığım için yaşamıştım temiz bir kurulumla çözdüm. Denemeni tavsiye ederim.
edit: ek olarak farklı bir id ile denedim yine aynı şekilde impactor kapandı
edit 2: unc0ver jb yüklendi fakat chimera jb yüklerken impactor kapanma sorunu devam ediyor

Son düzenleme:

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba arkadaşlar ?

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba arkadaşlar ?
hocam chimera'nın kendi sitesinden pc olmadan yükleyebiliyorsunuz. madem çözemediniz sorunu, bunu deneyin derim. daha öncesinde ben de impactor ile chimera yükleyememiştim. çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sürekli.

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam chimera'nın kendi sitesinden pc olmadan yükleyebiliyorsunuz. madem çözemediniz sorunu, bunu deneyin derim. daha öncesinde ben de impactor ile chimera yükleyememiştim. çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sürekli.
bir farkı olmaz değil mi impactorla yüklenen ile? bir de yüklemeden önce unc0ver jb'i tamamen kaldırmam lazım değil mi ?

Tips
Tips
Üst Alt