Neler yeni

İki Whatsapp Kullanma

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi aynı anda iki whatsapp numarası kullana bileceğim bir tweak,yöntem felan var mı acaba

Ios Sürüm : 12.1
Telefon : 6s+

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Uzun zamandır arıyorum kendime bir cevap bulamadım uygulama klonlama var fakat farklı numara girince çok sapıtıyor whatsapp

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Telefonda 10 tane whatsapp kullanıyodum bi ara :okok: burdan indirebilirsiniz

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İki whatsapp kullanmanın ne mantığı var, sırf meraktan soruyorum.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konu Dışı:

Biri iş için özel numara biri kişisel numara hocam
AppStore’dan indirdiğiniz AppStore haricinde tutuapp veya tweakbox tan 2.whatsapı indirirebilirsiniz reklam çok olur vip satın alırsanız reklamsız kullanırsınız fakat öncelikle o siteler hakkında forumda bi araştırma yapın yöneticiler tavsiye etmiyordu hatırladığım kadarıyla.

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konu Dışı:

AppStore’dan indirdiğiniz AppStore haricinde tutuapp veya tweakbox tan 2.whatsapı indirirebilirsiniz reklam çok olur vip satın alırsanız reklamsız kullanırsınız fakat öncelikle o siteler hakkında forumda bi araştırma yapın yöneticiler tavsiye etmiyordu hatırladığım kadarıyla.
Reklamsız sağlıklı çalışan başka bir yol var mı acaba daha iyi olur tabiki

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonda 10 tane whatsapp kullanıyodum bi ara :okok: burdan indirebilirsiniz
senin verdiğin tarzda bir şey denedim hocam ondada şöyle bir sıkıntı oluyor uygulama kapalıyken mesaj gelmiyor uygulamayı açmak zorunda kalıyorum mesajin gelmesi için

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
senin verdiğin tarzda bir şey denedim hocam ondada şöyle bir sıkıntı oluyor uygulama kapalıyken mesaj gelmiyor uygulamayı açmak zorunda kalıyorum mesajin gelmesi için
Bende ios 12 de yapamadım bir türlü yüklüyorum uygulama atıyor appsyncde yüklü

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam ben bir tane ipa buldum açıldı hiç bir sıkıntı olmadan ama dediğim gibi arkaplanda iken mesaj gelmiyor uygulamayı açtığım zaman mesaj geliyor

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam ben bir tane ipa buldum açıldı hiç bir sıkıntı olmadan ama dediğim gibi arkaplanda iken mesaj gelmiyor uygulamayı açtığım zaman mesaj geliyor
Merhaba hocam ayarlarda ++ayarlarında Enanle settings puan notifacition var bunu açıp uygulamayı kapatıp açarsanız Mesajlar her zaman gelir lakin bende şu Sıkıntı o tik açıkken whatsap aramasında problem olabiliyor bazen

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba hocam ayarlarda ++ayarlarında Enanle settings puan notifacition var bunu açıp uygulamayı kapatıp açarsanız Mesajlar her zaman gelir lakin bende şu Sıkıntı o tik açıkken whatsap aramasında problem olabiliyor bazen
O tiki açmama rağmen bildirimler gelmiyor. 2. WhatsAppi açtığımda geliyor yada arka planda acıksa bildirimler geliyor

burhan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
duplicatorstore dan indiriyorum ama uygulama simgesi soluk oluyor açılmıyor.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone xsmax 12.1.2 den yükledim şimdi dupliacte den ancak aşağıdaki hatayı verip kapanıyor neden acaba bilgisi olan var mı

Tapatalk kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone xsmax 12.1.2 den yükledim şimdi dupliacte den ancak aşağıdaki hatayı verip kapanıyor neden acaba bilgisi olan var mı

Tapatalk kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi
2. Whatsapp olarak appstordan WhatsApp business kullanabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt