Neler yeni

iki faktörlü kimlik doğrulama sorunu

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Resimdeki gibi iki faktörlü kimlik doğrulama kapatamıyorum daha doğrusu kapat butonu yok bilgisayar ve telefon tarayıcısından denedim olmadı bu yüzden jailbreak yapamıyorum ios 13.1.1
İphone xr

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
tek hesapta sadece bir kez açıp kapatma hakkı veriyor apple. daha önce kapatıp açmışsınız. yeni bir icloud hesabı ile işleme devam edebilirsiniz.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Eğer ReProvision için konuşuyorsanız engel oluyor derken, uygulamaya özel şifre oluşturup (App-specific Password) yine giriş yapabilirsiniz.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
İki faktörlü doğrulamayı açtıysanız iki faktörlü doğrulamayı tekrar kapatmanıza Apple izin vermemektedir.
Alt Store ile JB yapmaya çalışıyorsanız yeni bir Apple hesabı açıp Alt Store'a bu hesabı girmelisiniz. Aksi halde başka yolu maalesef yok.

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması Olmadan Yeni Kimlik Açmak İstediğinizde Tarayıcıdan Oluşturma Sayfasında Yaptığınızda Eskisi Gibi Kimliği Oluşturduğunuz Anda Kapalı Olarak Değil Açık Halde Oluyor Çünkü Bilgileri Girerken Sayfada Telefon Numarası İstiyor Telefon Numarasını Girmeden Kesinlikle Bir Sonraki Adıma Geçemiyorsunuz ve Kimliği Jailbreak İçin Kullanamıyorsunuz Ancak Bunun Aşmanın Kolay Bir Yolu Var Şayet Yeni Kimliği Bilgisayar Üzerindeki iTunes Üzerinden Oluşturursanız Kesinliklikle Telefon Numarası İstemeden Sadece Maile Gelen Doğrulama Kodu İle Oluşturabiliyorsunuz. Nasıl Yapıldığının Adımlarını Resimli Olarak Paylaşıyorum.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması Olmadan Yeni Kimlik Açmak İstediğinizde Tarayıcıdan Oluşturma Sayfasında Yaptığınızda Eskisi Gibi Kimliği Oluşturduğunuz Anda Kapalı Olarak Değil Açık Halde Oluyor Çünkü Bilgileri Girerken Sayfada Telefon Numarası İstiyor Telefon Numarasını Girmeden Kesinlikle Bir Sonraki Adıma Geçemiyorsunuz ve Kimliği Jailbreak İçin Kullanamıyorsunuz Ancak Bunun Aşmanın Kolay Bir Yolu Var Şayet Yeni Kimliği Bilgisayar Üzerindeki iTunes Üzerinden Oluşturursanız Kesinliklikle Telefon Numarası İstemeden Sadece Maile Gelen Doğrulama Kodu İle Oluşturabiliyorsunuz. Nasıl Yapıldığının Adımlarını Resimli Olarak Paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 17554
Ekli dosyayı görüntüle 17555
selam kardeşim bu sistem gene cep tel istiyo varmı başka bir yöntemi

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dostum bir hatan vardır kesinlikle telefon numarası istemez mail adresinize doğrulama kodu gelir

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
@CİZVİT Tamam dostum aynı senin anlattığım gibiymiş sağol hallettim👍😉

Tips
Tips
Üst Alt