Neler yeni

Çözüldü iCloud Hesabı İki Cihazda kullanma

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar ben ip 7 kullanıyordum sınavdan dolayı ip 5'e geçtim icloud hesabım aynı sorum şu icloud hesabımın aynı olması ip7 min içindeki bilgileri ip 5'i kullandıkça silinir yada bozulurmu ayrı icloud hesabı açayım mı ?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar ben ip 7 kullanıyordum sınavdan dolayı ip 5'e geçtim icloud hesabım aynı sorum şu icloud hesabımın aynı olması ip7 min içindeki bilgileri ip 5'i kullandıkça silinir yada bozulurmu ayrı icloud hesabı açayım mı ?
İki içerik karışabilir, aynı hesabı kullanabilirsiniz ancak ikinci cihazda iCloud ayarlarından eşleştrime yapmak istemediğiniz kısımları kapatabilirsiniz. Bende iPad ile telefonumda bu şekilde kullanıyordum.

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladım çok teşekkür ederim

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
birşey aklıma takıldıda benim ip5 cihazım kendini yedeklediği zaman ip7 de ip 5 in yedeğinimi kullanıyor yoksa kendi yedeğinden devam mı ediyor ?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
birşey aklıma takıldıda benim ip5 cihazım kendini yedeklediği zaman ip7 de ip 5 in yedeğinimi kullanıyor yoksa kendi yedeğinden devam mı ediyor ?
iCloud Yedeklemeyi iki cihaz için ayrı ayrı alır fakat aynı alandan harcar 5 GB Ücretsiz alanınız varsa sıkıntı olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt