Neler yeni

Tweak iAP26

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
iAP26 yeni bir proje ve bazı bugları olabilir. Ama genel olarak çalışıyor.

Satın alım başarılı olmadığında veya herhangi bir sorundan dolayı tweak çalışmazsa bildirim gelecektir, yani çalışmadığında haberiniz olur.

Her uygulamada çalışmayacaktır, bunda çalışmadı şunda çalışmadı diye yakınmayınız

iOS 7.x.x'den iOS 11.1.2'ye kadar destekleniyor.

iOS 10 ve altı için yükleme talimatları :

1. .deb dosyasını indirin ve Filza ile yükleyin →
  2. Respring atın
  3. iAP26 'yı Ayarlar'dan etkinleştirin
  4. Satın alım gerçekleştirmek istediğiniz uygulamayı çalıştırın
  5. İstediğinizi satın alın
  6. Apple ID/Touch ID ekrana gelecektir, İptal'e basın
  7. Bir sorun yoksa işlem tamamlanır

iOS 11 için yükleme talimatları :
  1. .zip dosyasını indirin →
  2. İndirilen .zip dosyasını ayrıştırın
  3. Library klasörüne girin
  4. 'PreferenceLoader' > 'Preferences' e girin ve 'iAP26.plist' dosyasını /bootstrap/Library/PreferenceLoader yoluna kopyalayın.(izinleri ayarlayın-> 0777)
  5. 'PreferenceBundles' girin ve'iAP26.bundle' dosyasını /bootstrap/Library/PreferenceBundles yoluna kopyalayın (izinleri ayarlayın-> 0777)
  6. 'MobileSubstrate' > 'DynamicLibraries' e girin ve 'iAP26.plist' 'iAP26.dylib' dosyalarını /bootstrap/Library/SBInject yoluna kopyalayın (izinleri ayarlayın 0777)
  7. SATIN ALIM YAPMADAN ÖNCE GÜVENLİK İÇİN APPLE ID'NİZDEN ÇIKIŞ YAPIN
  8. Apple ID/Touch ID/Bağlantı hatası ekrana gelecektir, İptal'e basın
  9. Bir sorun yoksa işlem tamamlanır

Çeviri tamamen kendime aittir. Kullanmak kendi tercihinizdir, herhangi bir sorun için hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum.

Ekran Görüntüleri :

Uygulama İçi Satın Alım şu oluyor; mesela bir oyun oynuyorsunuz. Oyun içinde kristal vs bir özel para birimi var ve normalde siz onu kartınız ile para ödeyip öyle alıyorsunuz. Bu tweak sayesinde para vermeden ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Fakat her oyunda çalışmaz, online oyunlarda imkansız. Sınırlı biraz. Ama bazen de iş görebiliyor

6s 10.3.1 çalışıyor. Bir kaç oyun ve uygulamada işe yaradı. Denediğiniz uygulamalarıda yazarsanız fena olmaz.

Son düzenleme:

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
iOS 11 olan dosya filza ile de hata verdi bende
Evet kontrol ettim. Sanırım geliştirici yüklerken veya sıkıştırırken bir sorun yaşamış, sıkıştırılmış dosya karışmış. Kendim upload ettim .deb dosyasını ayrıştırarak. Konuda ekledim. Deneyip yorum yazarsanız sevinirim ilgilenen arkadaşlara referans olur.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Touch ID ile öde kısmında vazgeç mi yapıyoruz yoksa öde mi seçiyoruz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstoredan uygulama indirme islemini yapmiyor vazgec yapınca indirmiyor

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Appstoredan uygulama indirme islemini yapmiyor vazgec yapınca indirmiyor
Yalnız tweak uygulama içi satın alımlar için, App Store'dan ücretsiz uygulama indirmek için değil.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Online oyunlarda çalışıyor mu?
Online oyunlar bu konuda normal olarak daha korumalı olduğundan çalışmaz. Daha basit oyunlar ve uygulamalarda çalışması daha muhtemel.

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
InApp tweakıyla beraber çalışır mı hocam

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s 10.3.1 çalışıyor. Bir kaç oyun ve uygulamada işe yaradı. Denediğiniz uygulamalarıda yazarsanız fena olmaz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Watuside reklam kaldırma olayı yada ++ uygulamalarında çalışır mi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Not alayım bende inapp var ama bunuda deneyim zarar gelmez nasıl olsa ayarlardan enable secenegi var

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Satın alma nasıl oluyor mesela AudioRecorder satın alabilirmiyim ?

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dep dosyası açılmıyor bende geçersiz diyor hocam SE 10.3.3

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Satın alma nasıl oluyor mesela AudioRecorder satın alabilirmiyim ?
Uygulama İçi Satın Alım şu oluyor; mesela bir oyun oynuyorsunuz. Oyun içinde kristal vs bir özel para birimi var ve normalde siz onu kartınız ile para ödeyip öyle alıyorsunuz. Bu tweak sayesinde para vermeden ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Fakat her oyunda çalışmaz, online oyunlarda imkansız. Sınırlı biraz. Ama bazen de iş görebiliyor.

Dep dosyası açılmıyor bende geçersiz diyor hocam SE 10.3.3
Dosyayı indirip Filza ile yüklemeyi denediniz mi? Ben de aynı sürümdeyim ve indirip kurdum ekran görüntüsü alabilmek için, bir sorun çıkmadı.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama İçi Satın Alım şu oluyor; mesela bir oyun oynuyorsunuz. Oyun içinde kristal vs bir özel para birimi var ve normalde siz onu kartınız ile para ödeyip öyle alıyorsunuz. Bu tweak sayesinde para vermeden ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Fakat her oyunda çalışmaz, online oyunlarda imkansız. Sınırlı biraz. Ama bazen de iş görebiliyor.

Dosyayı indirip Filza ile yüklemeyi denediniz mi? Ben de aynı sürümdeyim ve indirip kurdum ekran görüntüsü alabilmek için, bir sorun çıkmadı.
hallettim fakat 2 uygulama denedim işe yaramadı instagram ile ilgili reports+ ve instalike

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
hallettim fakat 2 uygulama denedim işe yaramadı instagram ile ilgili reports+ ve instalike
Dediğim gibi biraz kısıtlı çalışma alanı. Denemeye değiyor ve bazen de çalışınca iyi geliyor

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hile yapmak için çalıştırıyorum oyun donuyor sonra telefon tüm yüklediğim tweakler devre dışı kalıyor sürekli

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt