Neler yeni

I Filza

Berkercan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yönetici arkadaşlardan çok özür dilerim. Konu çok önemli Filza uygulamasın da dönem ödevim var ve bu gece ödevi yüklemem gerekiyor. Jailbreak gittiği için filzayı açamıyorum maalesef bilgisayarım olmadığı için jailbreak yapamıyorum bilgisayarım olsaydı zaten ödevi oraya yapıştırırdım arkadaşlar nasıl içinden dosyayı alabilirim lütfen yardım eder misiniz

Berkercan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak aktif olması şart
çok özür dilerim hemen tüm konulara baktım hiç bir şekilde bilgisayarsız jailbreak yapamadım böyle bir şey mevcutmuş beni bilgilendirebilir misiniz bilginiz varsa isterseniz iletişim bilgilerimi de verebilirim

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok özür dilerim hemen tüm konulara baktım hiç bir şekilde bilgisayarsız jailbreak yapamadım böyle bir şey mevcutmuş beni bilgilendirebilir misiniz bilginiz varsa isterseniz iletişim bilgilerimi de verebilirim
iOS sürümü ve cihaz hakkında bilgilere ihtiyaç var. unc0ver desteklese bile telefon üzerinden uygulamayı yüklemek çok zor. İmzası açık olan bir yer ben daha rastlamadım. Uygulamayı imzalamak için ayrıca bilgisayara ihtiyaç var.

Berkercan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İOS 12.4
iOS sürümü ve cihaz hakkında bilgilere ihtiyaç var. unc0ver desteklese bile telefon üzerinden uygulamayı yüklemek çok zor. İmzası açık olan bir yer ben daha rastlamadım. Uygulamayı imzalamak için ayrıca bilgisayara ihtiyaç var.
İOS 12.4 telefon ıphone 7 , unc0ver i zaten indirmek dünynanın en şanslı adamının işi i filzayı şuan jbsiz açamaz mıyım

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver ipayı indirip 3utools ile kurabilirsiniz. 3utools içinden de unc0ver ı kurabilirsiniz. Bir deneyin

Tips
Tips
Üst Alt