Neler yeni

Houdini 11.3.1 beta 3

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
70754FEA-E767-419B-B352-B08583FC9E61.png
Bunun ne işe yaradığını bilen varmı.Araştırdım ama net bir sonuca varamadım.Ayrıca kesinliği doğrumu bu uygulamanın çakma değilmi?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 4059
Bunun ne işe yaradığını bilen varmı.Araştırdım ama net bir sonuca varamadım.Ayrıca kesinliği doğrumu bu uygulamanın çakma değilmi?

bu sistem üzerinde 3-5 değişiklik yapan bir araç sözde jb olarak atıldı ortaya ama kullanma sistem dosyalarında oynarsan gelecek olan jbde problem yaşarsın kardeşim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Birkaç modifikasyon yapmaya yarıyor. Ancak iyi bi jailbreak kullanmak istiyorsanız bu gibi araçlardan uzak durmanızı öneririm. Gerçekten değecek birşey değil.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bence de hiç yükleme. Boot logo'sunu değiştirmiştim zamanında. Kaldı öyle, eski haline gelmedi. Yani araç yaptığı değişikliği bile düzeltemiyor. Şimdi güncel hali nasıl bilmiyorum. Dosya erişimine sahip olunca dosyasını bulup tekrar düzeltmiştim. Ben yine iyi kurtardım, sen daha kötü hale bile getirebilirsin telefonunu.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Ben yaptıklarımı düzeltmiştim sadece parola ekranındaki tuş takımı renkleri değişik kaldı şu an jailbreak var ama hala duruyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
nerden indirdin dostum onu.yanı nerden görüntüledin ? manuel olarak yükleme sitesi veya adresi var mı
Resmi sitesi;
Kesinlikle yüklemeni önermiyorum. Birkaç değişiklik yapacaksın diye sürümünü bozmana değmez.

Tips
Tips
Üst Alt