Neler yeni

home tuşu çalışmayan iphone 5s sıfırlandıktan sonra etkinleştirilemiyor

servan12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
home tuşu çalışmayan iphone 5s sıfırlandıktan sonra etkinleştirilemiyor servis yok diyor ?
nasıl etkinleştirebilirim? 3tools ile denedim dfu moduna almayı fakat aktivasyon yapın diyor aktivasyon yapmak istediğimde hata alıyorum

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu itunes yüklü bir bilgisayara bağla

Telefonu seç

Özet kısmında aşağıdaki seçenekler kısmında erişebirlikleri ayarla gibi bir seçenek var. Ona tıkla.

Voiceover(sesli sözlük) seçeceğini seç ve tamam’a bas.

Sonra ekrana çift tıkla ve voiceover ile o adımı geç.

servan12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonu itunes yüklü bir bilgisayara bağla

Telefonu seç

Özet kısmında aşağıdaki seçenekler kısmında erişebirlikleri ayarla gibi bir seçenek var. Ona tıkla.

Voiceover(sesli sözlük) seçeceğini seç ve tamam’a bas.

Sonra ekrana çift tıkla ve voiceover ile o adımı geç.
Telefon itunesde gözükmüyor sadece adı gözüküyor zaten o adımı kapat aç yapıp dil seçebiliyorum sıkıntı olmuyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Telefon itunesde gözükmüyor sadece adı gözüküyor zaten o adımı kapat aç yapıp dil seçebiliyorum sıkıntı olmuyor
iTunes'in son sürümünün kurulu olduğundan ve kullandığınız kablonun orjinal olduğundan emin olun eğer olmazsa başka bir bilgisayarda deneyin

servan12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iTunes'in son sürümünün kurulu olduğundan ve kullandığınız kablonun orjinal olduğundan emin olun eğer olmazsa başka bir bilgisayarda deneyin
telefonu itunes görüyorfakat hiçbir detay yok

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Etkinleşmeme sebebi basebandın arızalı olması olabilir, kuruluma başlamadan önce genelde ekranın sağ alt kısmında bulunan (i) işaretine tıkla ve telefonun seri numarası-imei numarası vs yazıyor mu bir kontrol et bakalım

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
3utools ile deneyin. kablonuzu değiştirin portu değiştirin. güvenlik duvarı aktifse antivirüs iptal edin.

Tips
Tips
Üst Alt