Neler yeni

Hicbir sekilde konumu degistiremiyorum

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Locationfaker, GpsCheat, FakeGps hepsini denedim ama konum degismiyor, bi kac hafta once locationfaker la sorunsuz degistiriyordum konumu, o zamandan beri kullanmamistim, suan hicbir sekilde degismiyor, konum ayarlarini sifirladim duzelmedi, icleaner ile temizlik yaptim duzelmedi, fliza ile temizlik yapip tekrar kurdum tweakleri yine duzelmedi, sorunun kaynagini bilen var mi? ne yapmak gerek

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
GpsCheat benim işime yarıyor.
Nasıl bir hata alıyorsunuz?
Hangi programda çalışmıyor?

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
GpsCheat benim işime yarıyor.
Nasıl bir hata alıyorsunuz?
Hangi programda çalışmıyor?
normalde bende de hepsi calisiyordu ama suan calismiyor, bi hata almiyorum konum orjinal yerinde gorunuyor hep, uygulamaya guncelleme gelmistir belki dedim ama baktim haritalarda bile degismiyor konum, whatsappta filan, kisaca tum uygulamalarda konumu degistirmeme ragmen gercek konum gorunuyor

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

şunu dene istersen, pek kullanışlı değil ama 11.3.1de kullanıyorum çalışıyor

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

şunu dene istersen, pek kullanışlı değil ama 11.3.1de kullanıyorum çalışıyor
onuda denedim olmadi, sorun ne onu anlayamadim, programlar hata vermiyor ama konumuda degistirmiyor

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam bir tweak sıkıntı çıkarıyor olabilir.
Icleaner içinden tweakleri kapatın tek fakegps tweaki açık kalsın o şekilde deneyin.
Eğer düzelirse tek tek tweakleri açıp kapatıp hangisinin sorun çıkardığını öğrenin.
Eğer hala olmadıysa sıfır kurulum yapın düzelir.

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam bir tweak sıkıntı çıkarıyor olabilir.
Icleaner içinden tweakleri kapatın tek fakegps tweaki açık kalsın o şekilde deneyin.
Eğer düzelirse tek tek tweakleri açıp kapatıp hangisinin sorun çıkardığını öğrenin.
Eğer hala olmadıysa sıfır kurulum yapın düzelir.
cydia substrate eklentileri kismindakileri mi?

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
semirestore rollectra ile sadece jailbreaki sildim, hicbir uygulama yada bilgi kaybi olmadi, sadece jailbreak kalkti cihazdan, ardindan th0r ile tekrar jb yapip tweaklerimin hepsini geri kurdum, eskisen calismayan hata veren tweaklerin hepsi duzeldi, sorunsuz kullaniyorum, coklu tweak sorunu yasayan olursa rollectra ile restore yapabilirsiniz.

NOT: rolectra daki tik aktifse cihaz komple restore olur hersey silinir, tiki pasif yaparsaniz bilgiler uygulamalar hersey durur sadece jb kalkar

Tips
Tips
Üst Alt